Yıldız TV ve Mehmet Balaman’dan Çirkin Saldırı

Yıldız TV ve Mehmet Balaman'dan Çirkin Saldırı

Malatyadan Haber Youtube Kanalına Planlı ve Çirkin bir saldırı yapılarak kapatılması üzerine bu açıklamaya gerek duyulmuştur.

15 Şubat 2020 - 00:05 - Güncelleme: 16 Mart 2020 - 05:48

Kamuoyunun dikkatine

Yaklaşık 10 yıldır sosyal medya platformlarından Youtube üzerinde bulunan kanalımız, Dünyanın bir çok ülkesinde adil kullanım şartlarını gözeterek bu doğrultuda paylaşımlar yaparak kamuoyuna katkı sunmayı ve haber vermeyi hedeflemiştir. Bu süreçte kanalımızın teveccüh görmesinden dolayı başta merdiven altı kanallardan olan ve üç beş arsa satmak için iş olsun diye kurulan kanallardan “ Yıldız TV ” nin saldırısına uğramış aslen Elazığ Baskilli olan ve bir çok platformda kendini Malatyalı olarak gösteren ve ağırlıklı olarak Malatya programlarında sahne alan Mehmet Balaman’ın programda seslendirdiği eserlerden dolayı kanalımız kapatılmıştır. Bu noktada Kanal sahibi Üzeyir Engin ve Kanal Müdürü Suzan Açarı ile yaptığımız görüşmelerde hakaretler ve tehditler havada uçuşmuş son derece ahlak ve insanlıktan yoksun bir tavır görmemizden ötürü gerekli hukuki çalışmalar başlatılmış adli sürece girilmiştir. Kanalın Maliye ve RTÜK tarafından incelenmesi personelin SSK’lı olup olmadığı başvurularımızla başlayacaktır. Öte yandan kanal sahibi’nin aracı kimselere yalan beyanda bulunarak kanalı devrettim şeklindeki gayretleri beyhude ve ethik olmayan bir yaklaşımdır. TV Sekreterinden telefondan aldığımız bilgiler neticesinde bu beyan’ın yalan olduğu ortaya çıkarılmıştır.

Bizi üzen olay Mehmet Balaman’ın hakkımızda yaptığı karalama  ve “ Hırsız “ hakareti suçlamasıdır. Kendisi hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına hakaret ve karalama suçundan dava açılacaktır. Kanal sahiplerine yalakalık yapmak için bizi bir kalemde harcamaktan geri kalmayan bu tarz insanların, metropol yaşamları, ikili çekişmeler ve memleket adına neler yaptıkları, bunun yanı sıra  gerçekte nasıl bir yaşantı içerisinde olduklarını önümüzdeki günlerde duyuracağız.  

Öte yandan kamuoyundaki iddialar  doğrultusunda bu merdiven altı kanalın çok yakın bir sürede kapanacağı bilgisine ulaşıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x