• Reklam
Yeni Malatyaspor Sayfası Hacklendi O Transfer Yalan!

Yeni Malatyaspor Sayfası Hacklendi O Transfer Yalan!

BTC Türk Yeni Malatyaspor’da akıl almaz gelişmeler yaşanıyor.

09 Aralık 2019 - 11:33 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 - 14:48

BTC Türk Yeni Malatyaspor’da akıl almaz gelişmeler yaşanıyor. Medya sorumlusunun görevine son verildiği iddialarından sonra kulübün sosyal medya hesabından saldırı alıyoruz şeklinde açıklamalar yapılarak yorum bırakılması istenmesine bir anlam verilmezken daha büyük bir iddia gündemi bir hayli meşgul etti. Umarız başlıkta belirttiğimi sözü bir yetkiliden duyarız. Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada 

Kamuoyuna Açıklama!
Yeni Malatyaspor'umuzun başarılı orta sahası Guilherme ocak ayında Beşiktaş'ta olacak. 

Şeklinde belirtilen bilgi herhangi bir yönetici yada kulüp başkanı tarafından doğrulanmadığı gibi Beşiktaş kulübünden transfer yasağına ilişkin yapılan haber iyice çelişkili işlerin döndüğünü ortaya çıkardı. Kulübün sayfası hacklendi mi? Sorusu akıllara geldi. 
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi bu transferin olmayacağı yönündeki açıklaması şu şekildedir. 

TRANSFER YAPAMAZSINIZ!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın gündemine dair açıklamalarda bulundu. TFF’nin transfer yapamayacaklarını söylediğini ifade eden Ahmet Nur Çebi, "UEFA’dan men kararı da gelebilir" açıklamasını yaptı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Hayatta Beşiktaş Radyosu’na açıklamalarda bulundu. Beşiktaş taraftarına mesaj veren Ahmet Nur Çebi, "Onların desteği olmadan ne Beşiktaş enerjisini bulabilir ne de yönetim işlerini yapabilir. Onlardan takımı motive edecek tezahüratlar bekliyorum. Takımı demotive edebilecek tezahüratlardan kaçınmalarını rica ediyorum. Son 3 maçta harika işler yaptılar. Takımı motive ettiklerinde sonuçların pozitif olduğunu görüyoruz" ifadelerini kullandı.

UEFA'YA GİDEMEYEBİLİRİZ

Kulübün kasasına 1 lira girmediğini de söyleyen Ahmet Nur Çebi, "Yöneticilerimizin katkılarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Yeni bir finans formülü arıyoruz. Bu yoldan beraber çıkacağız. UEFA’ya gidemeyeceksek, gidemeyeceğiz. Acı ama gerçek. Ben popülist konuşmuyorum. Beşiktaş batmış durumda. Kulübün geliri yok. Giderler almış yürümüş. Taraftar hazırlıklı olsun UEFA’dan Avrupa’ya gitmemek için men kararı gelebilir. UEFA’ya gidemeyebiliriz. Herkes buna hazır olmalı. Türkiye Futbol Federasyonu bize ’Transfer yapamazsınız’ dedi. Abdullah Avcı’nın bazı istekleri var ama federasyon, mali şartlar gereği transfer yapmamıza engel olacaklarını söyledi. Devre arası transfer yapamayacağız gibi duruyor ve sanırım UEFA’dan da men cezası geliyor. Taraftar bunları bilsin" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x