Reklam

Yeni Malatyaspor'da Sevindiren Ayrılık Haberi!

Yeni Malatyaspor'da kimler geldi, kimler gitti fakat ona sıra yeni geldi.

Yeni Malatyaspor'da Sevindiren Ayrılık Haberi!
Editör: Malatya Haber
28 Haziran 2021 - 18:48
Yeni Malatyaspor'da 7 Yılı aşkın süredir Sportif Direktörlük Yapan Ali Ravcı gönderildi. Nice Teknik Direktörler, Futbolcular, Yöneticiler geldi gitti ama sıra ona yeni geldi. Adil Gevrek, Hakan Çalışkan ve Selçuk Günaydın dışında neredeyse değişmeyen kalmamıştı ki bugün Ali Ravcı'nın gönderildiği haberi spor kamuoyunda beğeni ile karşılandı. Kulübün sosyal medya sayfasında haberin ayrıntılarına yorum yapan futbol severler " Umut Bulut'un gönderilme haberinden daha iyi bir haber" şeklinde yorumladı. 

Geçtiğimiz yıllarda Ali Ravcı hakkında bir çok haber yapmıştık. Sebebi ise Ravcı'nın işler iyi gittiğinde AA Ajansına verdiği röportajlarda sürekli birilerini hedef göstermesi ve eleştiren medyayı suçlar açıklamalarıydı. Kulüp kötü gidince adeta dut yemiş bülbüle dönüp ne röportaj ne de açıklama yapmıyordu. 

Öte yandan kulübe yakın kaynaklardan aldığımız iddialara göre artık çalışanların ve futbolcuların bile Ali Ravcı'yı istemediği yönündeydi. 

KULÜBÜN RESMİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA

7 yılı aşkın bir süredir Kulübümüzün Sportif Direktörlük görevini yapan Ali Ravcı hocamız ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. 

Kendisine bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!