• Reklam
Veli Ağbaba, Ankara’da Ölenler Üzerinden Show Yaptı

Veli Ağbaba, Ankara'da Ölenler Üzerinden Show Yaptı

Ağbaba katliam kurbanları üzerine siyasi ikbal mi inşa ediyor?

19 Kasım 2015 - 01:41

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, katledilen gençlerin fotoğraflarıyla yemin etmesi CHP tabanında tepkiyle karşılandı. Ankara Katliamın da feci şekilde hayatlarını kaybeden  gençlerin fotoğraflarıyla yemin şovu yapan Ağbaba’ya tepki gösteren binlerce Malatyalı haber sitemize mail atarak Milletvekili Ağbaba’nın 1 Kasım seçimlerinde alınan başarısız sonucun üstünü örtmek için ölüler üzerinden siyasi şov yaparak örtmeye çalıştığını iddia etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

 

Toprağa verildikten sonra unutuldular

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Ankara katliamda hayatını kaybeden CHP Malatya Gençlik Kolları üyesi gençlerin fotoğrafları ile milletvekili yemini etmesi Malatya  CHP tabanında tepkiyle karşılandı. Vatandaşlar katliamda hayatını kaybeden gençlerin Ağbaba tarafından toprağa verildikten sonra unutulduğuna vurgu yapmaları dikkatlerden kaçmadı.

 

Bu elim olayı daha ne kadar siyasi malzeme olarak kullanacaklar?

 

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz’ın da 1 Kasım seçimleri sonrası yaşanan oy kaybını açıklarken 10 Ekim katliamında CHP gençlik kolu üyesi 12 gencin ölümüyle iliştirmeye çalışmasının ardından, Ağbaba’nın meclis kürsüsünde katliam mağduru gençlerin fotoğraflarını yakasına asarak milletvekili yemini etmesini de manidar bulan okurlarımız, Ağbaba ve Kiraz ikilisinin bu elim olayı daha ne kadar siyasi malzeme olarak kullanacaklarını sormaları dikkatlerden kaçmadı. malatya haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x