• Reklam
Sigara Detoksu Nedir?

Sigara Detoksu Nedir?

Detoks vücutta biriken antioksidan ve toksinlerin atılımına yardımcı olan maddedir. Sigara Detoksu ise sigaranın kullanımına bağlı olarak akciğerde meydana gelen toksin ve zararlı maddelerin atılımı için kullanılmaktadır.

11 Haziran 2017 - 06:56

Detoks vücutta biriken antioksidan ve toksinlerin atılımına yardımcı olan maddedir. Sigara Detoksu ise sigaranın kullanımına bağlı olarak akciğerde meydana gelen toksin ve zararlı maddelerin atılımı için kullanılmaktadır. Bu ürün sadece akciğerde değil genel olarak vücut üzerinde etki göstermektedir. Sigara kimyasal bileşenleri ile zaman içinde geri dönüşü olmayan hasarlara neden olur ve bunların sonucunda da kişilerde ölüme varan derecelerde sekeller ve komplikasyonlar meydana gelir. Bu ve benzeri şekilde birçok problemin çözümü için sigaranın toksinlerinin arındırılması amacı ile bu detoks kullanıma sunulmuştur.

Sigara Detoksu İçeriği

Ürün bitkilerin kullanımı ile doğal bir yapıya sahip olacak biçimde üretilmiştir. Sigara Detoksu içeriğinde bulunan çeşitli bitkiler farklı işlevlerinden dolayı tercih edilmiştir. Detoksun olmazsa olmazı olan siyah havuç özü sigarada bulunduğu bilinen ve akciğer yapısında birikim gösteren katranın temizlenmesi amacı ile seçilmiştir. Nefes almada zorluk yaratan ve nefes darlığı gibi problemlerin oluşmasında etken olan mukus birikiminde zencefilden faydalanılmıştır. Sigara içindeki irritan maddelerin yaptığı öksürüklerin kesilmesi amacı ile de meyan kökü tercih edilmiştir. Akciğer işlevlerinin geliştirilmesi ve sağlığının düzenlenmesi için ekinezya balgam atılımının daha kolay ve daha çabuk biçimde yapılabilmesinden dolayı ürün içeriğine eklenmiştir.

Sigara Detoksunun Kimler Kullanmalı?

Sigara kullanımı günümüzde oldukça artan bir orana sahiptir. Sigara üretimi yapan firmaların ' Dudakları varsa onları istiyoruz.' şeklinde belirttiği slogandan anlaşılacağı üzere genç, yaşlı, kadın, erkek, hamile ya da çocuk demeden her kitleyi hedef almaktadırlar. Bu sebepten dolayı da yaygınlaşan kullanımı ile beraber sigaranın etkilerine bağlı olarak ortaya çıkan hastalıkların görülme sıklığı da artmıştır. Bu konuda çözüm olabilmesi amacı ile Sigara Detoksu üretilmişti. Akciğer detoksu düzenli kulanım sonucunda etkisinin görülebileceği bir üründür. Her bünye farklı bir yapıya sahip olduğu için etkilerin ortaya çıkış süresi kişiden kişiye değişebilir. Ancak genel olarak 6 seans kullanımda etkin görüldüğü görülmüştür. Buna göre bu ürünü sigara kullanan herkes alabilir. Yeni başlayanların erken bırakmasına, uzun süredir içenlerin vücutta oluşmuş etkilerinin silinmesine ve kullanan tüm bireyler için solunum şikayetlerinde iyileşmesinin görülmesini sağlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday