Reşat Erdoğan neyin peşinde?

Reşat Erdoğan neyin peşinde?

Reşat Erdoğan Malatya'da adını duyurmak için her şeyi yapıyor. Peki kimdir bu Reşat Erdoğan?

08 Ekim 2014 - 12:19

Geçtiğimiz Ramazan ayında Malatya'da en büyük sokak iftar yemeği veren sayısının net olarak bilinmediği fakat kendi kişisel web sitesinde 9 bin kişilik gibi bir rakam telafuz edilen organizasyonla adını Malatya'ya duyuran Doğanşehirli İş Adamı Reşat Erdoğan bu günden sonra hummalı bir çalışmaya başladı.

Hayır işlerinde adeta yarışma içerisine giren Erdoğan'ın samimi olmadığı gizli bu işleri yapmak yerine şov'a çevirerek medya'ya servis etmesi akıllara neyin peşinde olduğu sorusunu getirdi.
Kendine ait kişisel web sitesi kuran İş Adamı Erdoğan yaptığı icraatları burada yayınlatıyor. Kurban Bayramı nedeniyle yine sayısı 2 bin olduğu iddia edilen yoksul aileye Kurban eti dağıtan Reşat Erdoğan'ın reklamlarla ön plana çıkması ve bu faaliyetleri Malatya yerel medyasına toplu bir şekilde mail yoluyla yollaması, yaklaşan Milletvekilliği seçimleri öncesi AKP yada MHP'nin adayı olacağı yönündeki kuşkuları arttırıyor.  

İŞTE ERDOĞAN TARAFINDAN MEDYA'YA SERVİS EDİLEN HABER METNİ

Geçtiğimiz aylarda bine yakın çocuğu ücretsiz sünnet ettirerek dev bir sosyal projeye imza atan Malatyalı işadamı Reşat Erdoğan, yardımlarına devam ediyor. Kurban Bayramı’nda da Malatya’da 2 bin aile kurban eti dağıtan Erdoğan, vatandaşların hayır duasını her şeye değer diyor.

Bayramın birinci günü özel bir et kombine tesisinde büyükbaş hayvan kestirten işadamı Erdoğan, Kurban Bayramı nedeniyle Malatya’da yardıma muhtaç ailelere verilmek üzere 2 bin et payının dağıtımını yaptıklarını söyledi. Bayramların milli birlik ve beraberliğin en üst seviyeye çıktığı günler olduğunu ifade eden Erdoğan, Kurban Bayramı’nın amaçlarından birinin de paylaşım olduğunu ve bugünde de ellerinden geldiği kadarıyla insanlara yardım etmeyi hedeflediklerini söyledi.

İki gün boyunca süren kesimler sonrası özel olarak poşetlenen kurban etleri daha sonra içerisinde İşadamı Reşat Erdoğan’ın bayram tebrik karının bulunduğu ambalajlar ile 2 bin aileye dağıtıldı.

Geçtiğimiz Ramazan Ayında doğduğu Hidayet Mahallesi’nde binlerce kişinin katıldığı sokak iftarı ile adından söz ettiren İşadamı Erdoğan, bine yakın çocuğu da ücretsiz sünnet ettirip tüm ihtiyaçlarını karşılamış ve kirvelik rekoru kırarak sosyal sorumluluk duygusu altında binlerce ailenin hayır duasını almıştı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • halit bin velid
    7 ay önce
    calısanına maasını 20 25 gun sonra zar zor verır bayramlarda calısan ıscılerı maas almadan kan kusarken hayır işi yaptıgınımı sanıyor kul hakkı enınde sonunda yanına kalmaz kımsenın tum calısanları bayramlarını parasız maaas almadan gecırırken sen hayır ıslesen nolur ALMA MAZLUMUN AHINI ama cok ahh aldı elbet oda verır mazlumun yedıgı hakkın hesabını
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x