Reklam

Orhan Gencebay'ın Veliahtı Çıktı

Orhan Gencebay'a ses benzerliği oldukça şaşırtan Adem Oraybay müzik piyasına bomba gibi bir giriş yaptı.

Editör: Malatyadan
15 Kasım 2019 - 19:01
Dijital dönemin insan hayatına hızlı girişiyle müzik piyasası oldukça etkilendi. Son yıllarda gelinen durumdan bir hayli şikayetçi olan müzik piyasasında şüphesiz unutulmaya yüz tutan müzik tarzlarının başında gelen Arabesk müzik furyası bugünlerde sesi Orhan Gencebay’a benzeyen Adem Oraybay’ın “ Kaderimle Yüzleştim” isimli parçasıyla acaba yeniden hayat mı bulacak.

Arabesk hiçbir zaman ölmez diyen Adem Oraybay “Bizler Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses dinleyerek büyüdük. Her ne kadar dönemsel geçişler olsa da arabesk müziğin biteceğini asla düşünmüyorum. Değerli Sanatçı Dostum Ahmet Satılmış ve Celal Suvari’nin güzel eseri olan “ Kaderimle Yüzleştim” ile güzel bir single çalışması yaptık. İnşallah bahtı açık olur. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Daha önce Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve İbrahim Tatlıses’e ses benzerlerinin çıktığına şahitlik etmiştik. Bu defa Orhan Gencebay sesiyle bakalım Adem Oraybay’ın sanat hayatı hangi seviyelere ulaşacak. Klip çekimini Bozdağ Prodüksiyon, Müzik yönetmenliğini Ahmet Satılmış, Aranjörlüğünü Celal Suvari, Sosyal Medya ve tanıtımını Art Kreatif’in üstlendiği parça yayına girdi.