Reklam
Reklam

Mehmet Balaman Doktor Lazım Değilsin 2018 Çıktı

Türkülerin Kadife Sesi Olarak tanınan Malatyalı Türk Halk Müziği sanatçısı Mehmet Balaman, "Doktor Lazım Değilsin" adlı albümüyle piyasalarda...

Mehmet Balaman Doktor Lazım Değilsin 2018 Çıktı
Editör: Malatyadan
12 Haziran 2018 - 15:07

Malatyalı Türk Halk Müziği Sanatçısı Mehmet Balaman İstanbul'da bazı mekanlarda ve özel günlerde sahne alıyor. Balaman, Prodüksiyonu Kadir Şeker'in stüdyolarında yaptığı yeni albümle kulakların pasını silecek. 

Mehmet Balaman, Ramazan Bayramı öncesi çıkardığı albümde "Baba Bayramınız Mübarek Olsun" adlı meşhur türküyü seslendirdi.

Anadolu'nun duygularını, ağlayan- ağlatan, gülen-güldüren türkülere dönüştürmeyi ve bu türküleri yüreklerde hissettirmeyi başaran türkülerin efendi sesi Mehmet Balaman, "Doktor Lazım Değilsin" adlı yeni albümüyle hayranlarıyla buluşacak.

Müzikal olarak farklı Anadolu kültürlerini bir araya getirerek oluşan eserlerin bulunduğu albüm Özdemir Müzik etiketi taşıyor. Şimdiye kadar Anadolu türkülerini derlemesiyle ve kendi yaptığı eserlerini birçok ünlü sanatçının okumasıyla gündeme gelen Mehmet Balaman yine bu albümde türkülerin dillere düşeceğine gönülden inanıyor. 

Albümü almak isteyenler internet üzerinden esenshop sitesi üzerinden 16.50 TL karşılığında temin edebiliyor.