Reklam

Malatya TSO Seçiminin Kazananı Sadıkoğlu

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Ertelenen seçim bugün yapıldı.

Malatya TSO Seçiminin Kazananı Sadıkoğlu
Editör: Malatyadan
01 Nisan 2018 - 18:15
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Ertelenen seçim bugün yapıldı.

Mevcut başkan Hasan Hüseyin Erkoç, Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve Namık Şahin’in aday olduğu seçim geçtiğimiz aylarda Namık Şahin’in çekilmesiyle iki kişinin yarışına döndü. Geçtiğimiz seçimde Muzaffer Erşan’a kıl payı farkla üstünlük sağlayan ve kazanan Hasan Hüseyin Erkoç’un bu seçimde işinin bir hayli zor olduğu zaten kulislerde dolaşan bilgiler arasındaydı. Genç, Dinamik ve Enerjisiyle TSO’ya değer katacağına inanılan Oğuzhan Ata Sadıkoğlu 17:00 itibariyle biten seçimin galibi oldu. Sayımların ardından 30 Meslek grubundan 19’unun desteğini Oğuzhan Ata Sadıkoğlu kazanırken 9 meslek grubu tercini Hasan Hüseyin Erkoç’tan yana kullandı. İki Meslek grubu bağımsızdan yana oy kullandı. Oda meclisini oluşturacak 70 üye 30 Meslek grubu içerisinden seçilerek belirlenecek. Seçimin ardından kimler ne dedi? Ayrıntılar gelmeye devam edecek.

Malatyadan Basın Yayın Grubu olarak Yeni TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nu tebrik eder başarılar dileriz.  

Malatyadan.com yine başarılı bir iş çıkardı. İşte Aylar öncesinden Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'nun kazanacağını yazdığımız o haber 

Malatya TSO Seçiminde Favori Aday Sadıkoğlu 

SADIKOĞLU'NUN VAAT ETTİĞİ PROJELERDEN BAZILARI

 

Üye Temsilciliği Sistemi oluşturulacak. Sektör ürünlerinin tanıtımı ve markalaşma noktasında Müşavirlik Hizmeti geliştirilecek.Ticaret ve Sanayi Odası İlçe Şubesi oluşturulacak.Bölge Odalarıyla İletişim Köprüleri kurulacak.Ticari ve Sanayi faaliyetler istatiksel raporlar halinde üyelere sunulacak.Tarımsal Organize Sanayi Bölgesi kurularak bölgemiz için önemli olan domatesin üretimini arttırıp, bölgemize salça fabrikalarının açılması için faaliyetlerde bulunulacak.Kayısının çiftçiye daha fazla fazla katma değeri için yüksek standartlarda işlenip uluslararası piyasayla buluşması için çalışmalar yürütülecek.Kayısının tanıtımı için kamu spotları hazırlatıp yayınlatmak, uluslararası gıda dergilerinde tanıtıcı reklamlar vermek, sosyal medyada tanıtıcı, bilgilendirici videolar ile aydınlatmak, gıda fuarlarına sponsorlukta bulunmak gibi pek çok faaliyette bulunulacak.Üyelerimizin sorunlarına anında cevap için bir müşavirlik birimi oluşturulacaktır. Bünyesinde Mali müşavir, hukukçu ve proje danışmanlarının bulunduğu ekip üyelerimizin “ mavi hat” telefon üzerinden çeşitli teşvikler, maliye ve hukuksal boyuttaki ticari sorunlarına cevap verecektir.Üyelerimizin pazarlama, satış, dil eğitimi konularda konusunda uzman iş dünyasının önde gelen duayenlerinden ve konusunda uzmanlaşmış hocalarımızdan destek alarak ücretsiz eğitim ve seminerler düzenlenecek.Üyelerimizin sektörel fuarlara katılımı için ücretsiz seyahat imkanı sunulacak.Bankalar ile anlaşmalar yaparak, üyelerimize daha az bürokratik işlemle ekstra indirimli kredi imkanı sağlanacak.Yoğun emek gücüne sahip, Tekstil sektöründeki yatırımcılarımız için TEKSTİLKENT yapımı başlatılacak.Harfiyatçılar için site yapımı, en kısa bir zamanda gerçekleştirilecektir.Oda’ya işlem için gelen üyelerimizin daha hızlı ve etkin hizmet almalarına yardımcı olan, Üye Temsilciliği birimi oluşturulacak.Yönetim sürecine katma değer sağlayan bir anlayışınhakim olması sağlanacak.Kendi sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerde inovasyona açık, fikir alışverişine önem veren bir yönetim anlayışı tesis edilecek.İşletmelerin gelişen teknolojilere ayak uydurması ve başarılarının devamı noktasında, çağın şartlarına göre Sürekli bir Eğitim Merkezi olarak hizmet verilecektir.