Reklam

Malatya Sizlerle mi Saadet'e Erecek?

Malatya’da her seçim dönemi ortaya çıkan Siyasi Parti konumundaki Saadet Partisi yine boy göstermeye başladı.

Malatya Sizlerle mi Saadet'e Erecek?
Editör: Malatyadan
05 Şubat 2019 - 00:17
Malatya’da her seçim dönemi ortaya çıkan Siyasi Parti konumundaki Saadet Partisi yine boy göstermeye başladı. Canbaylar, Marasalı ve Asiltürk’ün destekleriyle ayakta kalmaya çalışan Saadet Partisi yine yeni bir seçim fantazisi yaşamak adına beyhude uğraşlar vermeye başladı.

Geçmişte Münir Erkal ve ilçe belediye başkan adaylarıyla onca insanın emeğini ve hakkını görmezden gelerek bırakın hakkını teslim etmeyi helallık bile alınmaması bu parti’nin ne kadar aslından ve kurumsal çizgisinden uzaklaştığını ve Milli Görüşle uzaktan yakından bir bağının olmadığının göstergesidir.

Hadi Canbayları, Marasalı’yı ve Asiltürk’ü anladık da, yıllardır AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı yapmış ve her seferinde “ Davam için buradayım, Bende 28 Şubat Mağduruyum” sözleriyle siyasette Malatyalı kadınlara örnek olmaya çalışan Emine Akkurt’a ne demeli?

Demek ki sizde koltuk ve mevki peşindesiniz ki Liderinizin gömleğini değiştirdiği ve aslından 360 derece dönmüş bir parti’den medet umuyorsunuz. Naçizane tavsiyem, yazık gençliğinizi beyhude çabalarla boşa harcamayın. O Kare de sizi görünce açıkcası büyük şaşkınlık yaşamadım desem yalan olur. Saadete hak yiyenlerle erilmez. Tepkiniz Öznur Çalık yada bir başkasına ise emin olun umurlarında bile olmazsınız. Öznur Hanımla geçmişte çeliştiğiniz durumlarda size ne kadar destek verdiysek, bugün de bize göre yanlış yolda ilerlediğiniz için tepki verme gereği duyuyoruz.

Pütürge Belediye Başkan Adayı Kasım Tilbaç’ı tanımam etmem ama oda bağımsız girerek manalı bir seçim sonucu elde edebilir. Hak yiyenlerle beraber yol yürünmez.

Saadet’i başka yerde arayın bunlardan olmadı, olamaz da, olmayacak da…

Murat Karakoç 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Aysun Bay Karabulut ile Özel Röportaj
Rektör Aysun Bay Karabulut ile Özel Röportaj
Malatyalı Bakan Gürdal Akşit Vefat Etti
Malatyalı Bakan Gürdal Akşit Vefat Etti