• Reklam
Malatya Meşale Grubuna Ağzına Geleni Saydı

Malatya Meşale Grubuna Ağzına Geleni Saydı

Meşale grubuna ağır itham Gazeteci Ömer Turan’ın sosyal medya hesabında ”Meşaleciler Grubu” nu gündeme taşıdı.

16 Mayıs 2017 - 10:49 - Güncelleme: 24 Mayıs 2017 - 11:57

Meşale grubuna ağır itham Gazeteci Ömer Turan’ın sosyal medya hesabında ”Meşaleciler Grubu” nu gündeme taşıdı.

Gazeteci Turan Twitter hesabında Ak Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ve Milletvekillerini Davutoğlu'cu olmakla itham etti. İşte o twitter; “Tehlikeli bir grup. En önemli isimlerinden Malatya vekili Nurettin Yaşar iki gün önce beni arayıp küfretti ve ölümle tehdit etti.

Bu grubun bir elide kürtcülükte. HDP milletvekili Hüda Kaya ve Ayhan Bilgen bu gruptan çıkma. Bu grub Mazlumder'e çok yakındı.

Malatya bu grubun tahakkümünden kurtarılmalıdır, bunun için ilk önce Taha Özhan'ın önerdiği Davutoğlu'nun atadığı il başkanı değiştirilmeli Davutoğlucu ve yeminli Erdoğan karşıtı olan bu grubun Türkiyedeki etkisine, Malatyadaki hakimiyetine son verilmelidir.

AK parti sözde Milli Görüşün  devamı. Ama AK partiden sadece Fetö ve Malatyalılar gurubu faydalandı.

Bu iki grub hiç kimseyi yanaştırmadı. Zaten Malatya AK parti vekillerinden Öznur Çalık dışında diğer tüm isimler bu grupla birlikte anılıyor. Bakan Bülent Tüfekci dahil.

Bu grubun Erdoğan karşıtlığı o kadar ileriki referandumda bile hayır için çalıştılar. Mesela Malatya milletvekili Nurettin Yaşar.

Malatyalılar diye adlandırılan bu grup Erdoğan'ı tasfiye edip yerine Gül-Davutoğlunu getirmeye çok çalıştı.

Neredeyse başarılı oluyorlardı. Tekrar ediyorum; Bunlar 28 Şubat mağduru değil 28 Şubat'ın kazananıdır. 28 şubat fetö gibi bunlarında önünü açmıştır.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x