• Reklam
Malatya’da Cumhur İttifakı Facia Görüntü Verdi!

Malatya'da Cumhur İttifakı Facia Görüntü Verdi!

Koronavirüs'ün ikinci dalgasından endişe edilirken Malatya'da bu endişeleri haklı çıkaran bir toplantı gerçekleşti.

23 Haziran 2020 - 00:49 - Güncelleme: 22 Temmuz 2020 - 21:34

Koronavirüs önlemleri kapsamında özellikle hükümetin aldığı bir dizi kararlara başta kendilerinin uymaması tartışmalara yol açtı.

Malatya’da dün akıllara durgunluk veren bir toplantı düzenlendi. Cumhur İttifakı ortakları olan AKP Battalgazi ilçe başkanlığı ve yöneticileri MHP İl teşkilatı ziyaretinde maske’nin olmaması ve fiziksel mesafenin olmaması olası bir facia’ya davet çıkardı.

Malatya’da rehavetin geldiği noktayı özetlemesi açısında son derece tehlikeli bu ziyareti sosyal medyadan takip eden takipçilerin rahat hareket etmesi olası ihtimallere yol açabileceği gibi özelliklede Pazartesi’nden itibaren maske takmayana 900 TL gibi ceza kesileceği İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ilin valiliğine genelge gönderilmişti.

Bu resimde yer alan Cumhur ittifakı üyelerine 900 TL ceza kesilecek mi? Merakla beklenirken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın bu görüntüye nasıl bir tepki vereceği merak edilen konular arasında.

AKP Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci imzasıyla yayınlanan sosyal medya mesajında şu ifadelere yer verildi.

‪#Cumhurittifakı Millet Aklı Bin Yıllık Kardeşliğin Teminatı...‬

‪Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Sn. Mesut SAMANLI, #Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İLHAN, #Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali KAYA’nın ilçe Başkanlığımıza yapmış oldukları nazik ziyaret için teşekkür ederiz.‬
Basri Kahveci

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x