• Reklam
Malatya CHP İl Teşkilatında Yolsuzluk Bombası

Malatya CHP İl Teşkilatında Yolsuzluk Bombası

Malatya CHP İl Başkanlığında yolsuzluk iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

12 Mart 2016 - 01:37


Malatya CHP İl Başkanlığında yolsuzluk iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Haber Merkezimize yapılan bir ihbara göre Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanlığı Sekreteri D.F. zimmetine para geçirmekle suçlanıyor. 

 

C.F. İsimli bir duyarlı vatandaşın yaptığı ihbara göre Sekreter D.F. CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz'ın yerine Antetli kağıda sahte imza atarak İş Bankası hesabından para çekerek zimmetine geçirdiği iddiaları bulunuyor. 

 

D.F.'nin makbuz karşılığında kestiği makbuzların koçanlarını ve asıllarını yakarak imha ettiğini belirten C.F. skandalın sadece bununla sınırlı olmadığını yine sekreterin muhasebeyle anlaşarak sigortasını kestirip Devletten işsizlik maaşı aldığını öne sürdü.  D.F'nin Çevre esnaf ve marketlerden fatura ve fiş toplayarak partiye gider gösterdiğini iddia eden C.F. Sekreterin parti avukatlarının adını kullanarak bazı kişilere parti avukatlarının namına sözler verdiğini belirtti. 

 

Ankara'da bombalı saldırıda hayatını kaybeden CHP gençlik kolları üyesi Gülbahar Aydeniz'in ailesine gönderilen yardım parasından 500 TL'yi cebine indirdiğini iddia eden C.F. bütün bu olup biten pis işleri il yönetimi bildiği halde göz yumduklarını söyledi. 

 

Yolsuzluklara karşı savaş açtığını belirten CHP yönetimi kendi partileri soyulurken neden sustuğunu belirten C.F. bütün bu olan biteni kamuoyuna açıklamayı bir vicdani sorumluluk olarak kabul ettiğini söyledi. 

 

Eğer bu iddialar doğruysa Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanı ve yönetiminin bu rezalete göz yumdukları için derhal istifa etmesi gerekiyor. 

 

CHP MALATYA İL TEŞKİLATINDAN İLK AÇIKLAMA

 

Yolsuzluk bombası için iddiaları yalanlayan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz Mahkeme yoluyla tekzip yollamak yerine adeta suçluluk psikolojisiyle sosyal medya sayfalarımıza yorum yapmış ve bu iddiaların sahibi olan Cumali Fırat isimli şahsın CHP Malatya İl Başkanlığı Sekreteri olan D.F'nin Boşanma sürecinde olduğu eşi bilgisini vermiştir. Tüm bu iddiaların doğruluğu ve yanlışlığını Malatya Kamuoyuna bırakıyoruz.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mikail
    4 yıl önce
    Şaşırdınız mı? Hayır! Hırsızlığın karşısında olurlar ama kendileri geri kalmaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x