Reklam

Kır Düğünü İstanbul

Beyaz Bahçe'si ile melekler şehrini andıran ve en özel gününüzü en güzel şekilde yaşamanız için hazırlayan Olimpos Atlı Spor Kulübü, kır düğünü ve kır nikahı organizasyonları ile hizmet sunmaktadır.

Kır Düğünü İstanbul
27 Temmuz 2017 - 13:25
Beyaz Bahçe'si ile melekler şehrini andıran ve en özel gününüzü en güzel şekilde yaşamanız için hazırlayan Olimpos Atlı Spor Kulübü, kır düğünü ve kır nikahı organizasyonları ile hizmet sunmaktadır. 101 dönüm arazi üzerinde kurulu olan Olimpos, kır düğünü istanbul hizmetleri ile düğün, nişan, sünnet düğünü, kına gecesi, mezuniyet partileri, kokteyller, açılış ve toplu yemeler, konser ve festivaller gibi özel etkinliklerde kır düğünü istanbul organizasyonlarını sunmaktadır.

Olimpos Kır Düğünü İstanbul Hizmetleri Nelerdir?Beyaz Bahçe olarak isimlendirilen 8 dönümlük yeşil alan, bembeyaz çitlerle çevrili ve gelin alanı, yürüyüş yolu ve pisti bulunan, 1000 kişi kapasiteli bir alandır. Çiçeklerle bezeli süsleme alanları ile karşılıyor, kır düğünü İstanbul Olimpos olarak düğün alanında eğlenceli zamanlar geçirmek üzere hazırlanan alanımıza alıyoruz. Pist alanı, kokteyl alanı, gelin yürüyüş yolu bulunan Beyaz Bahçe'de, özel sanatçı, havai fişek yahut organizasyon görüntüleri, görsel temalar kullanıyoruz. 8 kişilik 10 yuvarlak masa ile 4 farklı menü seçeneğini kır düğünü istanbul ve kır nikahı kategorisinde sunuyoruz.

Olimpos Atlı Spor Kulübü Restorantları Nelerdir?Olimpos Kır Restorant ve Kış Restorant'ı ile hizmet sunmaktadır. Kış restoranı ile şömine keyfi sunuyor, canlı müzik etkinliklerimizle kaliteli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Açık büfe kahvaltı, açık büfe restoran ile çocuk kahvaltı menüsü, çiftlik kahvaltı menüsünü beğeninize sunuyoruz. Ramazan ayı iftar programları dahilinde 3 farklı iftar menüsüyle kır düğünü istanbul mekanı Olimpos, açık büfesiyle yüzlerce çeşidini mutfak kalitesiyle sunmaktadır. Olimpos At Çiftliği, Çorlu Sivil Havalimanı'na 5 km uzaklıkta Esece mevkiinde bulunmaktadır. Yaz- kış aileniz ve sevdiklerinizle keyifli ve kaliteli zamanlar geçirebilir, binicilik turlarına katılabilirsiniz.

Olimpos Atlı Spor Kulübü Faaliyetleri Nelerdir?At yetiştiriciliği ve at satışı yapan Olimpos kır düğünü istanbul, İngiliz atları ve Avrupa atları ile hizmet sağlamaktadır. Profesyonel eğitmenler ile çocuk ve yetişkinlere binicilik dersleri verilmektedir. Müsabakalara hazırlık, profesyonel binicilik amatör başlangıç eğitimi ile at binme turları sunulmaktadır. At çiftliğimizde, pansiyoner hara hizmeti verilmektedir. Olimpos'ta Dünya'ya gelen taylar, 2 sene yetiştirilerek satışa sunulmakta ve yarışlara hazırlanmaktadır. Pony atları ile farklı 15 at bulunmaktadır. Değerli zamanlarınızda binicilik deneyimi yaşamak, sevdiklerinizle açık büfe kahvaltı ve yemek organizasyonları düzenlemek, kır düğünü fiyatları ve ayrıntıları öğrenmek için web sitemizden bilgi alabilir, telefonla veya online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Detaylar ve daha fazlası için http://www.olimposatlisporkulubu.com/ sayfasını ziyaret ediniz.