İYİ Parti Malatya İl Teşkilatı'ndan İftar Programı

İYİ Parti Malatya İl Teşkilatı Geniş Kapsamlı bir İftar Yemeğinde bir araya geldi. İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz " Bu harami ve vurgun düzeni'nin sonuna gelindi " dedi.

İYİ Parti Malatya İl Teşkilatı'ndan İftar Programı
Editör: Malatya Haber
27 Nisan 2022 - 17:25
Malatya İYİ Parti İl, İlçe, Gençlik  ve Kadın Kolları Teşkilatları, geçmiş dönemde İYİ Parti İl kurucuları, Basın Kuruluşları Temsilcileri ve Medya Mensupları, Siyasi Parti İl Başkanları, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, eski belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş iftar sofrasında buluştu.

Malatya Nikah Sarayında düzenlenen İYİ Parti’nin iftar buluşmasında konuşan İl Başkanı Hakan Yılmaz "Bu Harami ve Vurgun Düzeninin Sonuna Gelindi. Artık Bu İktidar Ülkeyi yönetemez kontrol edemez hale getirdi. Kısa zamanda ülke bir seçime gitmez, Milletin iradesine saygı duyulmaz ise ülke geri dönülmez büyük bir siyasi ve ekonomik krize  bir buhrana  girer. Başkan Hakan Yılmaz, bugün bu manevi ortamda çok siyaset konuşmak istemiyorum kısacası şunu söylemek istiyorum. “Güneşli ve İYİ Günler Bizi ve Milletimizi Bekliyor” Allah Bu Milletin ve Ülkenin Yar ve Yardımcısı Olsun. Allah bu ayda tuttuğunuz oruçları ve ibadetleri kabul etsin" diyerek İftara Katılanlara Teşekkür Etti.İftar öncesi siyasi parti temsilcileri adına kısa bir konuşma yapan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz “Millet ittifakı ortağımız İYİ Parti'nin iftar programında, dostlarımızın iftar sofralarını paylaştık. herkesin bu ayda tuttuğu oruçlar ve ibadetler kabul olsun. Hep  birlikte bu milletin ve ülkenin umudu  olarak yeni ve güzel yarınlara kavuşmaya az kaldı" dedi. İftar programına katılan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Çömertoğlu, iftar sonrası yemek duasında bulundu.