• Reklam
İş Güvenlik Ayakkabısı Ema Ayakkabı İle Hem Şık Hem Güvenli

İş Güvenlik Ayakkabısı Ema Ayakkabı İle Hem Şık Hem Güvenli

Ağır, rahatsız, şık olmayan iş güvenlik ayakkabısı algısı Ema Ayakkabı sayesinde değişerek, kullanım rahatlığı ve şıklığı ile anılmaya başladı.

24 Temmuz 2017 - 16:04 - Güncelleme: 25 Temmuz 2017 - 01:58

İş güvenlik ayakkabısı üretiminde genel özellikler olarak kullanılan malzeme kalitesi her ürünümüzde olduğu gibi özenle en kaliteli ve konforlu olanlardan seçilir. 1991 yılından bu yana Ema Ayakkabı olarak ürettiğimiz her tür güvenlik ayakkabısında zengin ürün seçeneği ile karşınızdayız. İş güvenlik ayakkabıları da farklı özelliklerde,çeşitliliği fazla olan ürün yelpazesine sahiptir.

Ema Ayakkabı’nın ürettiği iş güvenlik ayakkabıların en önemli özelliği kaliteli malzeme kullanımı olduğu gibi genel iş güvenlik ayakkabısı özelliklerinin nasıl olması gerektiğini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

·         Isıya ve elektriğe karşı yalıtımlı olması gerekmektedir.

·         Kullanıcılarının ayakkabılarını daha rahat ve sağlıklı kullanmaları için ayak konforu sağlayıcı, geniş, rahat, taraklı ayaklara uygun kalıp ile üretilmelidir.

·         İç yüzeyinde kullanılan astar malzemesi yüksek hava geçirgenliği olan nefes alır kumaş, terlemelere ve aşınmalara karşı dayanıklı, çabuk kuruyan, koku ve mantar oluşumunu engelleyen, sıvıyı absorbe eden, antibakteriyel, yıkanabilir yeni nesil malzemelerden oluşmalıdır..

·         Kullanıldığı sektöre bağlı olarak yüzeyde olabilecek çivi ve benzeri delici, yaralayıcı maddelere karşı korumalı tabana sahip olmalıdır.

·         Ayak ve bacak sağlığını tehdit edecek yakıcı ve yanıcı maddelere karşı kullanılan malzemenin korumalı olması gerekmektedir.

Yukarıda da bazılarının belirtildiği gibi ürünün üretiminde dikkate alınması gereken genel özellikler fazlaca mevcuttur.

İş güvenlik ayakkabısı kullanımına önem vermenin ne kadar önemli olduğunu, çalışanlarınızın sağlığı ve hayatı ile doğru orantılı olduğunu unutmamalısınız. Bu konuya gereken önem verilmediği takdirde çalışanlarınızı büyük risk altında çalıştırmış olursunuz. Bu iş ayakkabılarını kullanmak istemeyen çalışanlarınıza konunun ne kadar önemli olduğunu anlattıktan sonra gerekli durumlarda belli yaptırımlar ile bu konuda zorunluluk getirmelisiniz. Çalışan güvenliği ile ilgili alınabilecek ilk tedbirlerden birisi olan bu konu gerekli dikkat gösterilmediği takdirde ciddi yaralanmalara neden olabilmektedir.Ema Ayakkabı sayesinde güvenilir ve kaliteli iş güvenlik ayakkabılarını alabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ayakkabıları seçmek için Ema Ayakkabı’ nın uzman kadrosundan destek alabilirsiniz. Ayrıca EmaAyakkabı’nın web sitesi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya'da Fırıncılar Büyükşehir İle Sıkıntılı!
Malatya'da Fırıncılar Büyükşehir İle Sıkıntılı!