Reklam

Hekimhan'da Gönülden Bir İftar Coşkusu

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ ve eşi Gülseren Karadağ, ilçenin Haydaroğlu Mahallesinde ikamet eden bir ailenin kapısını çalarak iftar misafiri oldu.

Hekimhan'da Gönülden Bir İftar Coşkusu
Editör: Malatyadan
12 Mayıs 2019 - 02:42
Şaşalı iftar sofralarındansa halkla iç içe samimi bir iftar yaşamanın daha doğru olduğu bir örnekte Hekimhan ilçemizde gerçekleşti. Belediye Başkanı Turan Karadağ ve eşi Gülseren Karadağ samimi bir şekilde Ercan ailesine misafir oldu. 

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ eşi ile birlikte Ramazan Ayının altıncı akşamı Haydaroğlu Mahallesinde oturan Ercan ailesinin çat kapı misafiri oldu. Başkan Karadağ iftar sonrası yaptığı açıklamada, Ramazan ayı içerisinde farklı zamanlarda bu ziyaretleri sürdüreceğini belirterek, “İçerisinde bin aydan daha hayırlı bir geceyi barındıran bu mübarek ayda, iftar sofralarımızı bereketlendirmek, sevgi ile kardeşlik bağlarımızı güçlendirmek için daha fazla gayret göstermeliyiz. Bu anlamda ben de vatandaşlarımıza çat kapı misafir olarak iftar sofralarında onlarla birlikte olmak, ramazanın manevi hazzını vatandaşlarımızla paylaşmak istiyorum. Bu yıl, 19 Mayıs’da Taşhan’da büyük bir iftar programı düzenleyerek halkımızla soframızda buluşacağız.” dedi.İftarda Ercan ailesinin misafiri olan Başkan Karadağ sözlerini şöyle tamamladı: “Bizlere kapılarını ve gönüllerini açan, sofralarını bizimle paylaşan Ercan ailesinin değerli fertlerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Allah hepimizin niyetlerini ve ibadetlerini kabul eylesin.”

Aile ise, Başkan Karadağ ve eşine ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.