Reklam

Hava Kargo ve Önemi

İsterseniz yurt dışı isterseniz yurt içinde kargonuzun en kolay ve en hızlı şekilde taşınması için uçak kargoya da bir diğer adıyla hava kargo hizmetleri bulunmaktadır.

Hava Kargo ve Önemi
26 Temmuz 2017 - 19:15
İsterseniz yurt dışı isterseniz yurt içinde kargonuzun en kolay ve en hızlı şekilde taşınması için uçak kargoya da bir diğer adıyla hava kargo hizmetleri bulunmaktadır. Hava kargo ile kargonuzu teslim almak ya da kargo göndermek kargonuzun kara yolu ile taşınmasından çok daha avantajlıdır.

Günümüzde sahip olduğumuz her eşya, günlük hayatta kullanmakta olduğumuz en basit aletler bile bizim zamandan tasarruf sağlamamız için tasarlanmaktadır. Değişen ve sürekli gelişmekte olan teknolojinin en güzel yönü olan bu pratik ve kolay çözümler, aklımıza gelebilecek her alanda bize zaman kazandırıyor.

Asla geri gelmeyecek olan zamanınızı en güzel şekilde değerlendirmek için, kargonuzu göndermek ya da yurt içi veya yurt dışından bir kargo almak için de en hızlı yöntemi kullanacaksınızdır. Kargo taşımada en hızlı yöntem olarak bilinen ve hiç tartışmasız hizmetlerini müşteri memnuniyeti için kusursuzca sürdürmeye çalışan kargo yöntemi hava kargodur.

Gün geçtikçe Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok firmanın da adını hava kargo hizmetleriyle duymaktayız. Her geçen gün farklı bir ülkeyi daha hizmetlerine dahil eden yurt dışı kargo hizmetleri, şuanda çok sayıda ülkeye ulaşabilmektedir. Amerika, İngiltere, İran, Irak, Hindistan, Arap ülkeleri, Almanya ve daha nicesine Türkiye’den kargo gönderebilmekte ya da sayısız ülkeden en hızlı ve güvenli yollar, sizin için geliştirilmiş avantajlı seçenekler ile kargo alabilmektesiniz.

Neden Hava Kargo?

Kargonuzun uluslararası standartlara uyacak şekilde paketlenmesini, en güvenli yollar ile ülkeden ülkeye ya da şehirden şehre taşınmasını istemez misiniz?

Hava kargonun sunduğu aynı gün içinde teslimat güvencesi ile kargonuzu hiç vaktinizi kaybetmeden teslim edebilir aynı şekilde teslim de alabilirsiniz. Gün geçtikçe hizmetlerini dünyanın her noktasında milyonlarca insana ulaştıran bu hizmetten en kısa sürede siz de faydalanmalısınız.

Uçak Kargo Hizmetleri

Ülkeden ülkeye ya da şehirden şehre taşınmasını istediğiniz kişisel eşyalarınız, valizleriniz, bagajlarınız, postalarınız, doküman ya da evraklarınız için rahatlıklayurtdışı kargo ve siz değerli müşteriler için hazırlanmış olan hizmetlerini kullanabileceksiniz.

Ağırlığına bağlı olarakuçak kargo ücreti değişen kargolarınızı hava yoluyla gönderirken, ağırlığının az ya da çok olması sizi endişelendirmesin. Uçakların kargo tiplerine göre özel olarak hazırlatıldığı son teknoloji yöntemler ile taşımaların yapıldığı uçak kargosizi her deneyiminizde ayrı ayrı memnun edecektir.

Yalnızca paketlenmiş kargo ya da kuryelerinizi değil taşınmasını istediğiniz evcil hayvanlarınız için de en güvenli ve hızlı yol hava kargo olacaktır. Uçak kargo içerisinde hayvanlar için de oldukça konforlu bir yolculuk imkanı oluşturulacağından emin olabilirsiniz.

Canlı hayvanlarınızın taşınmasını istiyorsanız kargo şirketlerinin uçuşlardan önce istediği şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Canlı ve evcil hayvan yurt dışı kargo taşıması için gerekli koşullar şöyledir:

• Evcil hayvanınızın veteriner kontrolünden geçirildikten sonra, uçuşu ve taşınması için veterinerden onaylı bir sertifika alınması gerekir.

• Evcil hayvanınızın taşınacağı ülkeler arasında ülkelerin ve ülke konsolosluklarının belirlediği son değişikliklerin öğrenilmesi ve ona göre hareket edilmesi gerekir.

• Export/import kurallarının canlı hayvanın yani aslında kargonun sahibi olarak bilmeniz gerekir.

Uçak Kargo Seçenekleri

Bütün seçenekleri ve avantajları sizin için belirlenmiş olan bu kargo seçeneği, taşınmasını istediğiniz her türlü paketiniz için en güvenli ve hızlı yolları seçenek olarak size sunmaktadır.

Taşınmasını istediğiniz kargonuzu isterseniz sizin adresinizden alır, yurt dışı kargo hizmetiyle buluşturmak için kurye kullanarak hava limanına ulaştırır. İsterseniz de kargo teslim alacağınızda hava limanına ulaşmış kargoyu, kendi adresinize getirirler.

Almanya Hava Kargo İle Zamandan Kazanın

Almanya ülkesine Express servisle 1 günde kargo gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca ekonomik servisle 2-3 iş günü içinde taşımacılığı firmamızla yaptırabilirsiniz. Sektörde diğer hizmet seçenekleri arasında en güvenlisi ve en hızlısı uçak kargo servisleridir. Almanya kargo farkıyla sorunsuz hava taşımaları için lütfen çağrı merkezini arayınız.

Dünyanın hangi ülkesine kargo göndermek isterseniz isteyin öncelikle gönderiler Almanya ülkesine ulaşır ve burada işlem gördükten sonra ilgili ülkeye gönderimi yapılmaktadır.

Website: http://www.yurtdisikargo.org

İletişim Numaraları: 0212 221 00 46 - 0538 255 22 22

Adres Bilgileri: Perpa Ticaret Merkezi A/Blok Kat:6 No:598 Şişli | İSTANBUL