Reklam

Hadi Dursun Sultangazi'de Adaylık Başvurusu Yaptı

Evkur Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyeliği için resmi başvuruda bulundu.

Hadi Dursun Sultangazi'de Adaylık Başvurusu Yaptı
Editör: Malatyadan
18 Kasım 2018 - 03:55
Yeni Malatyaspor yönetim kurulu üyesi olan ve aynı zaman çeşitli stk temsilciliklerinde bulunan Malatyalı İş Adamı Hadi Dursun Sultangazi Belediyesi Meclis Üyeliği için AK Parti ilçe teşkilatına başvuruda bulundu. 

Aktif siyasete ilk adımı atan Dursun Malatyadan.com'a şu açıklamalarda bulundu. 

" Öncelikle Sultangazi'nin benim için yeri başkadır. Hem oturduğum semt hemde Malatyalı hemşehrilerimizin yaklaşık 31 bin dolayında bu semtte yaşaması dolayısıyla bu göreve talip olduk. Amacımız ne makam nede koltuk sevdasıdır. Tek Gayemiz hemşehrilerimize ve Sultangazi halkına hizmet etmektir. Daha güzel bir Sultangazi için var gücümle çalışacağımdan asla şüpheniz olmasın. AK Partimizle yola çıktık. Rabbim bizi mahçup etmesin. Tüm hemşehrilerimin desteğini bekliyorum. Sultangazi'de bulunan derneklerimizi ve hemşehrilerimizi tek tek ziyaret ederek desteklerini isteyeceğiz. İnşallah bu seçimde güzel bir netice ile ayrılırız. Vatana, Millete, Memleketimize, Hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını rabbimden diliyorum" dedi. Başarılı iş adamı Hadi Dursun en yakın süreçte ekibiyle çalışmalara başlayarak seçime hazırlanacak. Hemşehrilerinin teveccühü kazanan ve sevilen bir Malatyalı olmasıyla şansı bir hayli fazla görünüyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!