Reklam

Hacı Başkan Hekimhan'ı Kazanır!

Bu seçim öncesi Malatya'da aday gösterilen Başkan Adaylarını kısaca özetlemek gerektiğine inandığımız için her ilçe adayını yakın mercek altına alıyoruz. Üçüncü Olarak Cumhur İttifakının Hekimhan Belediye Başkan Adayı Hacı Mustafa Arıkan ile devam ediyoruz. Cumhur İttifakının Hekimhan'da MHP'li Hacı Mustafa Arıkan'ın aday göstermesi bu defa dengeleri alt üst etti.

Hacı Başkan Hekimhan'ı Kazanır!
Editör: Malatyadan
16 Ocak 2019 - 05:46
Malatya’nın Büyükşehir statüsüne sahip olmasından kapatılan Girmana Belediye Başkanlarından Hacı Mustafa Arıkan Cumhur İttifakından MHP Hekimhan Belediye Başkanlığına aday gösterilmesin ardından Hekimhan’da deyim yerindeyse, " Çarşıda kıyamet koptu. "

AK Parti Hacı Başkan'a Maddi Manevi Destek Verecek mi?

Cumhur İttifakının adayı Hacı Mustafa Arıkan’ın, MHP’den Hekimhan Belediye Başkanlığına aday gösterilmesinin ardından başlatılan tartışmaların başında ise, CHP’nin Hekimhan’da kurduğu kaleyi yıkacak tek adamın Hacı Başkan olacağına dikkat çekiliyor. Siyasi kulisler de yapılan diğer bir tartışma ise, Ak Parti Hekimhan’da kazanmak istiyor mu, İstemiyor mu? samimiyetini test edecek. Ak Parti'nin kendi adaylarına yaptığı maddi ve manevi desteği Hacı Başkan’a vermeleri durumunda, Hekimhan Belediyesini kazanmaları mümkün olacağına dikkat çekildi. Uzlaştırıcı ve birleştirici gücüyle tanınan Hacı Mustafa Arıkan’ın, Cumhur ittifakı saflarında mücadele edebilecek ender yetenekli siyasetçilerden biri olduğuna da vurgu yapıldı.