• Reklam
Gazi Ergün Battalgazi İçin İddialı Geliyor

Gazi Ergün Battalgazi İçin İddialı Geliyor

Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan A. Adayı Ergün, Battalgazililerin yüreğine su serpti.

03 Aralık 2018 - 00:50 - Güncelleme: 16 Aralık 2018 - 16:01

31 Martta yapılacak yerel seçimlerinde, Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan adayları arasında ismi geçen İnşaat Mühendisi Gazi Ergün, Gazetemize çok özel açıklamalarda bulundu. Temiz toplum, temiz siyaset için yola çıktığını belirten; Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday adayı İnşaat Mühendisi Gazi Ergün “Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın bıraktığı noktadan, Battalgazi Belediyesini daha ileri noktalara taşımak için ellimizden gelen tüm gayreti, göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

BATTALGAZİLİ HEMŞERİLİERİMİZİN GÖNLÜ RAHAT OLSUN

Belediyeciliği bir takım işi olduğunu da sözlerine ekleyen Ergün “Battalgazi Belediyesi, Türkiye’de örnek gösterilen, belediyemizdir. Partimizce, Sayın Başkanımızın Büyükşehir Belediyesine başkan adayı olarak gösterilmesinin ardından, Battalgazili vatandaşlarımızın kafasında bir soru işareti oluştuğunu görmekteyiz. Gazeteniz aracılığıyla tüm Battalgazili hemşerilerimize seslenmek istiyorum. Sayın Başkanımız Selahattin Gürkan’ın, Battalgazi Belediyesinde gösterdiği başarılı performansı daha ileri noktalara taşımak için ekibimizle birlikte göreve hazırız. Battalgazi İlçemizin bugüne kadar sürdürdüğü gönül belediyeciliğini aynen devam ettireceğiz. Battalgazili hemşerilerimiz gönlü rahat olsun” dedi.

TEK KURUŞ İSRAF ETMEYECEĞİZ!

Ergün açıklamasını şöyle sürdürdü; “Belediyeciliğin ciddi bir iş olduğuna inanıyoruz. Yol haritamızı, Battalgazi Belediyesinin kurucu Başkanı Selahattin Gürkan’ın çizdiği rotada sürdüreceğiz. Belediye Başkanı seçildiğimiz gün yakamızda ki parti rozetini çıkartıp, 300 bin kişinin başkanı olacağız. Oy veren, vermeyen herkese eşit mesafe de olacağız. Halkımız vergileriyle oluşan belediye bütçesinin tek kuruşunu israf etmeden, doğru işler yapacağız. Özellikle çevre yolu altı, çevre yolu üstü kavramını Battalgazi de yerle bir edeceğiz. Yolun altı da, üstü de eşit oranda hizmet alacaktır" dedi.

GENÇLERE YÖNELİK SOSYAL VE SPORTİF TESİSLERE ÖNEM VERECEĞİZ

Türkiye’nin 2023 vizyonun en önemli ayağını gençlerin oluşturduğuna dikkat çeken Ergün “Gençlerimizin sosyal ve kültürel olarak gelişmesine yönelik bir dizi projelerimiz var. Gençlerimizin birbirleriyle olan ilişkilerini pekiştirmek istiyoruz. Bunun için kültürel ve sanatsal etkinlikler de bulunacakları ortamları inşa etmek istiyoruz. Bunlar için tesis ve binalar ve açık alanlar oluşturacağız. Spor, sağlık demektir. Gençlerimizin amatör ve profesyonel sporcu olmaları içinde tüm imkanları seferber edeceğiz. Futbol sahaları başta olmak üzere tüm spor dalları için uygun alanlar oluşturacağız. Battalgazi’nin, bir gençlik kampına dönüşmesi için ne gerekirse yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Battalgazi gençler, olimpiyatları hayal edebiler" dedi

BATTALGAZİ’NİN ÇEHRESİ YEŞİL ALAN VE PARKLARLA DEĞİŞECEK!

Battalgazililerin her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Başkan Aday adayı Ergün “ Kurucu başkanımız hayali olan Yeşil Kuşak projesinin kapsamını daha da genişleteceğiz. Beydağı’nın yamaçlarından, Battalgazi’mizin en ücra mahallerine kadar park ve yeşil alanları çoğaltarak, sosyal alan olacak şekilde tasarlayacağız. Yaşlılar, ev hanımları, çocuklar bu alanda dillenecekleri gibi aynı zamanda Mahallelilik, komşuluk kültürünün gelişmesine zemin hazırlayacağız. Çevreye ve yeşile saygının temelini buralarda atacağız. Çocukları, ev hanımlarının ve yaşlıların ev hapsi olmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Battalgazili hemşerilerimizin rahat nefes alması bizler için çok önemli“ olduğunu söyledi.

MAHALLE KOMİSYONLARI OLUŞTURACAĞIZ!

Battalgazi belediyesinin sosyal belediyecilikte yakaladığı başarıyı önemsediğini ve bir tık ileri taşımak istediğini vurgulayan Ergün “Mahalle komisyonları oluşturarak, sosyal belediyecilik alanında daha kalıcı standartlar oluşturacağız. Belediyemiz, bir mahalleyle ilgili bir proje, bir çalışma yapmadan önce, mahalle komisyonlarıyla iletişime geçerek, Onların görüş ve düşünceleri de alınarak, en ideal çalışmaların yapılmasına gayret göstereceğiz. “Dediğim dedik, çaldığım düdük “ anlayışına asla müsaade etmeyeceğiz. Ortak akıl, istişare, şiarımız olacaktır” ifadelerine yer verdi.

EHLİYET VE LİYAKATI ESAS ALACAĞIZ

Belediyeciliğin bir ekip, bir takım çalışması olduğuna dikkat çeken Başkan Aday adayı Gazi Ergün konuşmasına şöyle devam etti. “Güçlü bir A takımı, uyumlu bir ekip oluşturduk. Yönetimde ki tüm arkadaşlarımız ehliyet ve liyakat sahibi isimlerden oluşuyoryor. Ayrıca hepsi Battalgazi’nin öz evlatlarından olup, çevrelerinde sayılan sevilen kimseler olduğunu gazeteniz aracılığıyla belirtmek isterim. Battalgazi’de yapılacak çok iş olduğunu biliyoruz. Hazırlık ve projelerimizi buna göre belirledik. Ahbap- Çavuş ilişkilerinden uzak, ehliyet ve liyakat her zaman ön planda olacaktır." dedi.

"BİZİM SEVDAMIZ BATALGAZİ"

Siyasete Recep Tayyip Erdoğan’la adım attığını anlatan Ergün, Ak Parti teşkilatında uzun süre görev aldığını ve teşkilat başkanlığı da yaptığını söyleyen Ergün “Erdoğan’ın, Milletimizin yetiştirdiği en önemli devlet adamlarından biri olduğuna inanıyorum. 15 Temmuzda tankların değil, füze taşıyan uçakların hedefi olmasına rağmen gözünü kırpmadan karşı çıktı. Paralel yapılanmayı, FETÖ’nün başına yıktığını milletçe gördük. Erdoğan’ın, Millet, vatan, bayrak devlet sevgisinden ilham alıyorum. Battalgazi sevdamızın temelinde bu var. Aynı zamanda Battalgazi’nin evladıyım. Bizleri yetiştiren, bizlere anlam veren hemşerilerime karşı da bir borcum olduğunu düşünüyorum. Hemşerilerimize hizmet etmek için çıktığımız bu kutlu yolda rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKP'li Başkan AKP'li Battalgazi Belediyesini Eleştirdi
AKP'li Başkan AKP'li Battalgazi Belediyesini Eleştirdi
Malatya'da Tam Gün Su Kesintisi Yaşanacak!
Malatya'da Tam Gün Su Kesintisi Yaşanacak!