Reklam

Doğanşehir'de Birlik ve Beraberlik Vurgusu

19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle Doğanşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Hatun ve İlçe Muhtarları Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt'u makamında ziyaret ettiler. 

Doğanşehir'de Birlik ve Beraberlik Vurgusu
Editör: Malatya Haber
21 Ekim 2022 - 02:56
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt yaptığı açıklamada; " 19 Ekim Muhtarlar gününüzü kutluyorum. Sizler yerelde yerel yönetimin unsurlarısınız. Bulunduğunuz mahallelerde özveri ile çalışıyorsunuz vatandaşlarımızın sorunlarını ve dertlerini dinleyerek ilgili birimlere ve bizlere aktarıyorsunuz. Gerçekten zor şartlarda çalıştığınız günler ve zamanlar oluyor. Bu konuda biz sizleri desteklemeye ve sorunlarınızı çözmeye çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde bugüne kadar çalıştık, İnşaAllah bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğiz. Doğanşehir Belediyesi olarak tabiki herşeyi dört dörtlük yaptık mı derseniz hiç bir şey dört dörtlük olmaz çünkü hizmetin sınırı yok, kalitenin sınırı yok bu yüzden yapmaya çalışmaya devam edeceğiz. Bir çok mahallemizde çalışmalar yapıyoruz, yapmaya devam ediyoruz sırayla da program dahilinde geliyoruz. Herkes bir anda olsun istiyor ama biliyorsunuz elinizdeki insan gücü Makine gücü bir şekilde bu çalışmaları planlayarak yapmak programa yaymak zorundayız. Bu sene çok ciddi çalışmalar yaptık, yapmayada devam ediyoruz. Kilitli taş ekibimizi genişlettik, köprü yaptık, taziye evini ihaleye çıkardık. Taziye evleri,camiler ve Cem evlerine destek veriyoruz. Bazı mahallelerimizin eksiklerini yaparak devam edeceğiz. Malatya Büyükşehir Belediyemiz ile İlçemiz'de çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. 1. Kat ve 2. Kat Asfalt çalışmalarını ciddi şekilde yaptık, yama çalışmalarımız devam ediyor. Alt yapı çalışmalarımız bir çok mahallemizde devam  ediyor. Büyükşehir Belediyemiz ile uyum içinde çalışıyoruz sizler ile de uyum içinde çalışıyoruz Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. " Dedi. 

Doğanşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Hatun ise yaptığı açıklamada; " Çok kıymetli Belediye Başkanımız, Muhtarlar günü vesilesi ile bu nazik davetinize kendim ve tüm muhtar arkadaşlar adına teşekkür ediyorum. Yerelde yapılan hizmet ve çalışmaların daha kaliteli olabilmesi ve eşitlik sağlanması var ise eksiklerin giderilmesi hususunda daha verimli olacağına inanıyorum. Bu da zaman zaman bir araya gelip, dilek ve temennilerimizi görüşmesi ile olur. Başta siz Başkanıma ve tüm belediye Personeline teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum. " Dedi.

Ziyaretin ardından Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt muhtarlara Doğanşehir Belediyesi Park Restaurant'da kahvaltı verdi.