Reklam

ÇİĞDER Sahur Programıyla Bir Araya Geldi

Çiğköfteciler Esnaf ve Sanatkarlar Yardımlaşma Derneği (ÇİĞDER) sahur programıyla toplandı. 

ÇİĞDER Sahur Programıyla Bir Araya Geldi
Editör: Malatyadan
10 Haziran 2018 - 10:12
Çiğköfteciler Esnaf ve Sanatkarlar Yardımlaşma Derneği (ÇİĞDER) sahur programıyla toplandı. Battalbey Grup’un Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi’nde gerçekleşen sahur programına; Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Milletvekili Şirin Ünal, AKP İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, AKP 2. Bölge Milletvekili adayı Hacı Mehmet Baykurt, çiğköfte sektörünün temsilcileri, Basın Mensupları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılış konuşmasında ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak, “Sektörümüzün, ülkemizin istikrarı için bizler 24 Haziran’da da hükümetimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Küresel güçlerin ülkemiz üzerinde oynadıkları oyunların farkındayız. Birçok defa ülkemizi karanlığa sürüklemek istemelerine rağmen kendi hazırladıkları planlar içerisinde boğuldular. 24 Haziran’da küresel güçlerin planlarını hep beraber bozacağız. Ak Partimize ve Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek vereceğiz.” Diye konuştu.

AKP 2. Bölge Milletvekili adayı Hacı Mehmet Baykurt, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Baykurt, “24 Haziran’da Türkiye’nin kaderi yeniden belirlenecek. Adıyamanlılar AKP kurulduğu günden bu yana vefasını göstererek 12 seçimde büyük destek vermişlerdir. 24 Haziran’da yeniden yazılacak olan tarihte Adıyamanlılar yine AKP’nin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacaklardır.” İfadelerini kullandı.