Reklam

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri

Güvenlik görevlilerinin ya da bekçilerin; devriye yapması, kontrol edilecek alanlarda zamanında bulunması ve görev esnasında hiçbir görevi aksatmadan yerine getirerek tam bir güvenlik önlemi alınmasının sağlanması için tercih edilebilecek en iyi güvenlik sistemlerinin başında, bekçi tur kontrol sistemleri gelmektedir.

Bekçi Tur Kontrol Sistemleri
31 Mayıs 2017 - 21:15
Sorumlusu olduğunuz bekçi ya da güvenlik görevlilerinin görev esnasında, uyup uyumadığını, istenilen noktalarda kontrolün sağlanıp sağlanmadığını, bekçi tur kontrol sistemleri sayesinde, en iyi biçimde denetleyebilirsiniz. Elektronik bir sistem olan bu uygulama; özellikle büyük fabrika ya da iş yerlerinde, askeriye, hastahane, banka gibi kuruluşlarda ve de büyük özel şirketlerin güvenlik önlemlerinde kullanılarak; güvenlik görevlilerin çalışma disiplini hakkında en sağlıklı bilgilere ulaşılmasını sağlamaktadır.

Bekçi saati gibi isimlerle de anılan bekçi tur sistemi, sadece iş yeri sahipleri için değil; çalışan güvenlik görevlililerinin de işini aksatmadan yapabilmesini sağlayan bir uygulamadır. Bizler de güvenlik sistemleri alanında uzun yıllardır en kaliteli ve de en güvenilir hizmetleri sunduğumuz sektörde; Bilmak Güvenlik Teknolojileri olarak, bekçi tur sistemlerini de sizlere ulaştırmakta ve en kaliteli malzemelerde üretilmiş ürünleri, güvenle kullanmanızı, sizlerin de güvenliğinizi en üst düzeyde tutmanızı sağlamaktayız.

Bekçi tur sistemlerinin kullanılması; bekçi ya da güvenlik görevlilerinin görev alanları içinde; istenilen saatte, istenilen yerde bulunduğunun kontrol edilmesini sağlayan ve bunun da sizlerin belirlediği alanlara anahtarların yerleştilmesi ve de görevlilerinin bu alana gelerek, saati girmesi, saatin de elektronik cihaza rapor şeklinde iletilmesiyle gerçekleşmektedir.

Bekçi tur sisteminin kullanılmasının başlamasıyla; güvenlik görevlilerinin işini tam olarak yapıp yapmadığını, görev alanlarında uyuyup uyumadıklarını en iyi biçimde tespit edebilir; bu sayede alınmak istenilen güvenlik önleminin verimi de en üst düzeye çıkarılabilmektedir. Güvenlik görevlilerinin işini tam anlamıyla yapıp yapmadığı hakkında çok daha detaylı bilgi almak istediğinizde ise; sistem özellikleri içinde yer alan rapor isteme seçeneğinden yararlanabilir; güvenlik görevlilerinin çalışma saatleri arasında yaptıkları girişler hakkında günlük, haftalık ya da aylık analiz raporları alabilirsiniz.

Hem cihaz üzerinden tespit yapılabilmesi hem de güvenlik görevlilerinin kullanabilmesi açısından son derece basit bir kullanıma sahip olan bekçi tur sistemi; son derecede güvenli ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. Anahtarların bulunduğu alanların zorla açılması ya da bekçi değişikliği yapma gibi aldatmaca durumlarına karşı da %100 güvenli olan ve de bizlerin garantisi altında olan sistemi incelemek ve çok daha detaylı bilgi almak için bilmak.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.