• Reklam
Battalgazi Belediyesi 4 Aydır Çöpleri Toplamıyor!

Battalgazi Belediyesi 4 Aydır Çöpleri Toplamıyor!

Malatya'nın Büyükşehir Statüsüne geçmesiyle birlikte merkez ilçeler amatör yönetimlerle büyük sorunlar yaşıyor.

02 Mayıs 2016 - 00:44

Malatya'nın Büyükşehir Statüsüne geçmesiyle birlikte merkez ilçeler amatör yönetimlerle büyük sorunlar yaşıyor. Henüz bir kaç kırıntı niteliğindeki projelerle 2 yılı heba eden Yeşilyurt Belediyesine, Battalgazi Belediyesi'nin de amatörlüğü eklenince sorun yumağı büyümeye başladı. Büyüyen sınıra yetişemeyen ve hizmette sos veren Battalgazi Belediyesine sosyal medyadan tepkiler yağmaya başladı. Haber Merkezimizden yardım talebinde bulunan duyarlı bir mahalle sakini yaklaşık 4 Ay olmasına rağmen mahalle ve sitelerindeki çöplerin alınmadığı iddia ederek " Mahallede olabilecek salgın ve hastalıklardan korkuyoruz, Kokudan ve sinekten duramıyoruz" dedi. 

 

PEKİ BU KİMİN AYIBIDIR?

 

Battalgazi Belediyesinde çalmadık kapı bırakmadıklarını ve buna rağmen kimsenin kılını kıpırdatmadığını belirten M.Y. Tepkisini şu şekilde dile getirdi.

 

Malatya Battalgazi Kernek Mah. İpek Cad. Şehit Mehmet Derin Sokak meydanda bulunan Çöp Konteyner, o sokaklarda bulunan tek çöp toplama merkezi. Battalgazi Belediye Başkanlık makamı dahil olmak üzere, yetkili başkan yardımcısı, Özel Kalem Müdürü, Temizlik İşle Müdürüne, yazılı dilekçe, tel ile çağrı merkezi talep şikayet müracaat, online başvuru şikayet, GSM ile ilgili yetkililerle olan telefonla diyaloglara varan konuşmalarımıza rağmen, 4 aydır kaldırılmadığı gibi, adeta mahallenin ÇÖP TOPLAMA MERKEZİ olmuştur. Sinek ve haşerelerin çoğaldığı gibi, trafiğe de engel teşkil etmektedir. Peki, BU KİMİN AYIBIDIR?

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x