Malatya
22 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  33.09
 • EURO
  36.06
 • ALTIN
  2559.7
 • BIST
  11156.2
 • BTC
  67845.911$

Güney Amerikalı Vekil Ölmeztoprak Sosyal Medya'ya Çalışıyor!


Güney Amerikalı Vekil Ölmeztoprak Sosyal Medya'ya Çalışıyor!
6 Şubat Depremleri sonrası ve daha öncesinde Malatya’nın neden arpa boyu yol almadığı bugün bir kez daha ortaya çıktı. 

Malatya’nın önde gelen kanaat önderleri, STK Temsilcileri ve Muhtarlarla sık sık görüşmeler yaptığımızda belediyelere ve Milletvekillerine veryansın edip ortada gözükmediklerinden dem vururken, herhangi birinin ziyaretlerine geldiği zaman her şeyi güllük gülistanlık göstermeleri ve konuğa yalakalık yapmaları bu şehrin en büyük sorunu olarak biliniyor. Kimseden korkmadan cesurca yapılan tüm yanlış işleri ve eleştirileri üzerimize yükleyen yukarıda bahsettiğim gruplar ve vatandaşlar, bu yöneticileri gördüğü zamanda aynı sorun ve şikayetleri yüzlerine söylemekten çekinmemeli. Aksi durumda atasözlerimizde olduğu gibi “Körler, sağırlar birbirini ağırlar.” Deyiminden farklı bir durum ortaya çıkmaz. 

GÜNEY AMERİKALI ÇAYLAK VEKİL NE YAPTI?

Akçadağ eşrafından baba torpili ile Milletvekili olan, yıllardır meşalecilerle iş yapan ve destekleyen, uzun ismi ile Güney Amerikalıları andıran İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak seçildiği günden bu yana ne iş yaptı? Bir Allah kulu açıklayamazken, kamera ve mikrofon görenler olağan üstü işlerden bahsetmesi akıllara durgunluk veriyor. Akçadağ’ın Aşağı Örüşkü ve Develi bölgesinde foseptik çukurlarının aylardır çözülemediğini ve artık salgınlara davetiye çıkardığını geçtiğimiz hafta yazmamıza rağmen kılını kıpırdatmayan Ölmeztoprak’ın kent meydanında sosyal medya görseli vermesi icraatsa evet sosyal medya için çok çalışıyor, bizde kendisini tebrik ediyoruz. 

İŞİN GERÇEĞİ VE PEMBE TABLO ARASINDA Kİ UÇURUM FARKI

AK PARTİ’DEN YAPILAN BASIN AÇIKLAMASI

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, ziyaret ettiği Battalgazi ilçesinde mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Enis Aydoğanla birlikte Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şubesi ile Battalgazi Muhtarlar Dernek Başkanı Abdulvahap Ortaç’ı ziyaret etti. Kırçuval Mahallesini de ziyaret ederek mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Milletvekili Ölmeztoprak vatandaşların talep ve isteklerini  dinledi.
Dezavantajlı öğrenci Sevim Levent’in karne heyecanına da ortak olan Milletvekili Ölmeztoprak, eğitim ve öğretim dönemini taktir alarak tamamlayan Sevim Levent’i ikametinde ziyaret ederek başarıların devamını diledi.

“Mahalle muhtarlarımızla sürekli istişare halindeyiz”

Mahalle muhtarları düzenli bir şekilde iletişim içerisinde bulunduklarını kaydeden Milletvekili Ölmeztoprak,” Dernek üyesi Mahalle Muhtarlarımızla verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Muhtarlarımızı bazen tek tek ziyaret ediyoruz bazen de dernek ziyaretleri ile bir araya gelerek vatandaşların istek ve taleplerini dinliyoruz. 6 Şubat depremleri sonrasında mahalle muhtarlarımızın özverili çalışmaları taktire şayan. Bu hizmetlerin bir parçası olabilmek, yaşam, kültür, sanat, tarım, eğitim hayatın her alanında var olan kıymetli hemşerilerimizin yaşam alanlarının bir adım ileriye büyüme ve gelişme yönünde pozitif bir noktaya taşınması bizleri ziyadesi ile mutlu edecektir. Bu noktada, mahalle muhtarlarımızla kent genelinde devam eden imar, inşa ve ihya çalışmalarına ilişkin durumları istişare ederek, muhtarlarımızdan talepleri alıyoruz ki mahalle mahalle hakimiyeti sağlayarak herhangi bir aksaklık yaşanmadan hizmetler daha hızlı bir şekilde hayata geçebilsin” dedi
Deprem bölgesi kentlerin tasarruf tedbirleri dışında tutulduğunu da ifade eden Milletvekili Ölmeztoprak ,  kent genelinde sürdürülen inşa ve ihya çalışmalarının da hız kesmeden devam ettiğini söyledi.
 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 4
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN

Yorumlar

 • yorum avatar
  Ahmet
  16-06-2024 18:52

  Bu kadın vekil yapacak kapasitede değil yazık ülkeme yazık memleketime bu kadın tam bir booooş bunlar babasının cinlikleriyle o mübarek türbenin ismini kullanarak saltanat süren bir sülale aslında devlet bu tarz yapıları incelemeli

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!