• Reklam
Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri

İş yerlerinde ya da insan sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde; personellerin takibini en iyi biçimde yapabilmek ya da giriş - çıkışına müsade edilen kişilerin güvenli bir şekilde giriş çıkışını sağlamak amacıyla; teknolojinin gelişmesi sayesine en çok kullanılan yöntemlerin başında yüz tanıma sistemleri gelmeye başlamıştır.

04 Haziran 2017 - 21:13 - Güncelleme: 05 Haziran 2017 - 13:32

İş yerlerinde ya da insan sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde; personellerin takibini en iyi biçimde yapabilmek ya da giriş - çıkışına müsade edilen kişilerin güvenli bir şekilde giriş çıkışını sağlamak amacıyla; teknolojinin gelişmesi sayesine en çok kullanılan yöntemlerin başında yüz tanıma sistemleri gelmeye başlamıştır. Yüz tanıma sistemlerinin son yıllarda sıkça tercih edilme sebebi ise; hızlı bir şekilde yüz tanıyabilme, bu sayede üst düzeyde güvenlik sağlama ve herhangi bir temasa maruz kalmadığı için de cihazın çok daha uzun ömürlü olacak biçimde kullanılabilmesi olmuştur.

Güvenlik sistemlerinin temininde öncü firması olarak bizler de yani Bilmak da; en çok tercih edilen ve de en çok satılan yüz tanıma sistemlerini sizlerle buluşturmaktayız. En kısa zamanda tanımlanan yüzü algılayabilen gelişmiş yazılım özellikleri, karanlık ya da loş ortamlarda ya da fazla ışık alan yerlerde de çalışabilme özelliğine sahip olması, yüz tanıma kapasitesinin oldukça fazla olması ve en yüksek çözünürlikye kameraya sahip olması; en çok talep gören yüz tanıma sistemleri arasında yerini almasını sağlamıştır.
Güvenlik önlemlerinizi en üst düzeye çıkarmak, gelişmiş teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanmak, satın alınan bir cihazı çok daha uzun ömürlü kullanmak ve de Bilmak Güvenlik Teknolojileri farkından yararlanmak istediğinizde; sizler için sunduğumuz yüz tanıma sistemleri en doğru çözüm önerilerinden biri olacaktır.

Yüz tanıma sistemlerine sahip olduğunuz zaman; personellerin takip edilmesi, turnike geçişlerinde en güvenilir kontrolün sağlanması, kapıların açılıp kapanmasına disiplin getirme, yemekhane ya da kantin gibi yerlerde takip sağlama; fitnes merkezleri, kütüphane ya da üye sayısı fazla olan alanlarda üye takibini en iyi biçimde gerçekleştirme amaçlarını, en sağlıklı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Yüz okuma sisteminin yanında; bütün ve birbiri ile uyumlu bir sistem kurmak istediğinizde; proximity kartlarının, parmak izlerinin ya da şifrelerin kullanıldığı sistemleri birbirine entegre edebilir; tüm alanlarınızda bir bütünlük sağlayarak güvenlik ve takip sistemlerinizi en iyi biçimde yönetebilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile güncellenen yazılımlar hakkında destek almak istediğinizde ya da yüz tanıma sistemi hakkında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ise; en kısa sürede teknik destek göderilmesi ya da teknik destek hattının devreye girmesi ise; Bilmak farkıyla yararlnabilceğiniz hizmetler arasında. Yüz tanıma sistemlerini hakkında çok daha fazla bilgi almak ve ürün incelemesi yapmak için bilmak.com.tr adresimizi ziyaret etmek ya da iletişim numaraları üzerinden bizlerle irtibata geçmek yeterli olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday