Reklam

Yine Aynı Site, Yine Hedef Rektör ve Üniversite

Bizimkiler yine klavye başına geçmiş, reddedilen mahkeme itirazları ve eski başlıklı haberlerle akılları sıra karalama ve iftira etmeye devam ediyorlar.

Yine Aynı Site, Yine Hedef Rektör ve Üniversite
Editör: Malatya Haber
30 Aralık 2021 - 01:07
Aylardır Turgut Özal Üniversitesi, Rektör Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Eşi Ercan Karabulut hakkında son derece mesnetsiz, ahlaktan yoksun ve yalan yanlış ifadelerle karalama ve küçük düşürücü yazılardan geri kalmayan malatyahaber.com yediği cezalara ve hakkında açılan tazminat davalarına direnmeye devam ediyor. 

Direnirken de yaptıkları tüm mahkeme sonuçlarından red yemelerine rağmen hala uğraşmaya devam ediyorlar. Yine aynı oyunlara devam etmekten geri kalmıyorlar “Malatya’da ‘Red’ yiyince İstanbul’un yolunu tutmuş!" diye bir başlıkla yine klavye oyunlarına devam. Sadece mahkeme süreçlerini yazmak yerine kurnazlıkla yok şu başlıkla şunu yazmıştık, yok bu başlıkla bunu yazmıştık, bunlarda o başlıklı haberden dolayı bize dava açmıştı felan da filan da… Yahu onları yazmanıza ne gerek var? Zaten sizi okuyan bir avuç insan kaldı. Onlar da günlerdir manşetlerinizden çıkarmadığınız her karalamayı okudu. 

BATTIKÇA BATIYORLAR!

Erişim sağlayıcıları birliğinin ilgili iftira ve karalama haberlerine verdiği yasağa bile karşı gelmeyi cüret eden gazetecilikten yoksun bu grup kaybedeceğini bile bile son çırpınışlarını sergileyerek üst mahkeme kapılarını aşındırmaya ve tazminatı iptal ettirmeye çalışıyor. Bunları yaparken de aleni bir şekilde her şeyi ortaya döküp “ Biz başvurduk ama reddedildi.” Demekten geri kalmıyorlar. Ne bekliyordunuz madalya mı verselerdi. İnsanları, kurumu karalamak bu kadar ucuz mu? Rant ve çıkara ters geldi mi sürekli medya silahını kullanıp psikolojik mobing uygulamak mı sizin işiniz? 

Artık kamuoyu bıktı hep aynı manşetleri aynı resimleri görmekten. Şu başlık atmıştık, bunu yazmıştıklar sizi kamuoyunda amacınıza ulaştırmaz. Haticeye değil neticeye bakar insanlar! Uğraşın bakalım adalet önünde nasıl hesap vereceğinizi takip ediyoruz. 

KIZI DA EVERDİNİZ İŞ Mİ LAZIM?   

Geçtiğimiz günlerde meşhur hocaya yazıp çizen ve olayın baş kahramanlarından olan kızınızı da everdiniz. Hayrola iş mi lazım? Bir müsaade edin balayını yapsınlar ne bu hız. Ayrıca onlar olmadan eliniz kalem tutar mıydı? Ürkek olduğunuzu önceki yazılarda altına onların adını yazdığınızda anlamıştık. Gerçi yeni bir şey yok! Şu başlığı atmıştık, bunu yazmıştık demeye devam. Ayrıca yıllardır künyede adını yazmaya cesaret edemeyen şahıs, patronlara mahkeme tutanağı gidince sorumlu olarak kendini belirtmiş. Bir zahmet o sorumluluğu al, hep onun bunun adıyla haber mi yapacaksın? Milleti kendinize güldürmeye devam edin bakalım…