Reklam
  • Reklam
Yeşilyurt’ta Çınar Sabırsızlığı!
Reklam

Yeşilyurt'ta Çınar Sabırsızlığı!

31 Mart'da yapılacak yerel seçimlerde, Ak Partiden Yeşilyurt Belediye Başkanlığına Mehmet Çınar’ın gösterilmesini isteyen Yeşilyurtlular, Çınar’ın Yeşilyurt Belediye başkan adayı olarak görmek istediklerini alenen belirtmeleri dikkatlerden kaçmadı.

03 Aralık 2018 - 01:14 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 - 01:25

Yerel seçim öncesi kulis ve sokak röportajlarını derleyerek, çok yönlü bir analiz yazısı hazırladık.

Yeşilyurt Belediye meclisinde 5 çekimser oya karşı 41 oy alarak, Yeşilyurt Belediye başkanlığına seçilen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın, başkan aday adaylığını, parti kararına göre açıklayamaması; Yeşilyurt ilçe sakinlerinde tedirginlik yarattığına dikkat çekildi. Göreve geldikten sonra klasik belediyecilik anlayışını rafa kaldıran Başkan Çınar, izlediği sosyal, kültürel ve sosyal amaçlı politikalarla ,Yeşilyurt halkıyla can ciğer oldu.

ATOM KARINCA GİBİ!

Makamda oturmak yerine sahada çalışmayı şiar edinen Çınar, mesaisin büyük bir kısmını vatandaşların derdini dinleyerek ve not alarak geçirdiği vurgu yapıldı. Görevde bulunduğu 6 ay içerisinde Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayarak, kırılması güç bir rekora da imza attığı tespitlerine yer verildi. Başkan Çınar hakkında bugüne kadar sıfır itiraz, sıfır tepki olduğunu dile getiren siyasi uzmanlar, Mehmet Çınar’ın, Ak Partinin, 24 Haziranda Yeşilyurt’ta kaybettiği oyları geri getireceğini açık farkla, belediye başkanlığını kazandıracak isim olarak gördüklerini de söylediler. Vatandaşlar ise Mehmet Çınar’la birlikte Yeşilyurt Belediye Başkanlığının tüm kapılarının vatandaşlara ardına kadar açıldığını, halk belediye arasında önemli bir diyalog köprüsü kurulduğuna dikkat çekip, Mehmet Çınar’ı yeniden belediye başkanı olarak görmek istediklerini belirttiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x