Yeşiltepe Eğitim Derneği’ne üye olmak sadece 1 TL

Yeşiltepe Eğitim Derneği'ne üye olmak sadece 1 TL

Yeşiltepe Eğitim Derneği üye hacmini genişletmeye devam ediyor.

23 Aralık 2014 - 20:14

AK Parti Malatya Milletvekili Av. H. Cemal Akın, Fırat Kalkınma Ajansı Başkanı Prof. İbrahim Gezer, Malatya İl genel meclisi başkanı Naci Şavata, Eski Baro Başkanı Av. Selahattin Sarıoğlu, Yeşilyurt Muhtarlar denek başkanı Süleyman Şahbaz, Yeşiltepe Esnaflar oda Başkanı Tevabil Polat, Seyran Mahallesi Muhtarı Zihni Dönmez’in katılımlarıyla gündeme gelen Yeşiltepe Eğitim Derneğine üye olmanın çok kolay ve basit olduğu, isteyen herkesin rahatlıkla üye olabileceği “ ifade edildi.

 

Yeşiltepe Eğitim Derneği Basın Sözcüsü Teyfik Alpaslan Gazetemize yaptığı açıklamada “ Malatya’nın tanınmış ve önde gelen isimlerinin derneğimize üye olmalarından mutluluk duyuyoruz. Deneğimize, eğitime gönül vermiş , ihtiyaç sahibi, yolsul öğrencilere duyarlı hemşerilerimiz, dernek binamıza gelip şahsen üye olabileceği gibi internet ve SMS yoluyla da üye olabilecekler. Deneğimize aylık 1 TL aidat ödeyen herkes üye olabilir. “ dedi.

 

Sivil Toplum Örgütlerinin yaptıkları faaliyetleri sürdürebilir ve kalıcı çözümler bulmak amacını taşımadır. YEŞİLDER olarak, “İhtiyaç sahibi, yoksul öğrencilerimizin sağlık başta olmak üzere, giyecek, yiyecek, defter, kalem, kitap, araç ve gereçlerin eksikliklerini gidermekle işe başladıklarını bundan sonra ki süreçte eğitimle ilgili Seminerler ve eğitimi destekleyici etkinlik yapacağız." Dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Orhan Gencebay'ın Veliahtı Çıktı
Orhan Gencebay'ın Veliahtı Çıktı