Reklam

Yeni Malatyaspor Stadında Şok Görüntü

Yeni Malatyaspor yeni stadında ilk maçında farklı mağlup olmasının üzüntüsüne bir yenisi daha eklendi.

Yeni Malatyaspor Stadında Şok Görüntü
Editör: Malatyadan
18 Eylül 2017 - 12:04
Yeni Malatyaspor yeni stadında ilk maçında farklı mağlup olmasının üzüntüsüne bir yenisi daha eklendi. Sezonun 5. takımın ilk ev sahibi maçında açılan Yeni stadyum yeni şafak gazetesinin haberine göre bazı kendini bilmezlerin koltukları kırması ve tuvaletlere zarar vermesi şok etti. 

Yeni Malatyaspor'un yapımı tamamlanan stadyumu, hafta sonu oynanan Bursaspor maçıyla kapılarını taraftarlara açtı. Yeni statlarından sahadan 4-2 mağlup ayrılan ev sahibi takımın taraftarları stadyumun bazı noktalarındaki koltukları kırarken tuvaletlerde de maddi hasar oluştu.Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 5. haftasında yeni stadındaki ilk maçta Bursaspor'a 4-2 mağlup oldu. Mücadele esnasında kulüp yönetimini istifaya davet eden taraftarlar stadyum koltuklarına zarar verdi.

Kulüp yönetimine olan öfkelerini yeni yapılan stadyumun koltuklarından çıkaran bazı taraftarların tuvaletlerde de maddi hasara yol açtığı tespit edildi.

Yaklaşık 80 milyon TL'ye malolan stadyumda oynanan ilk maçta oluşan bu görüntü tepki çekerken TFF'nin konuyla ilgili inceleme başlattığı ifade edildi.