• Reklam
Yeni Malatyaspor - Galatasaray maçı yorumları

Yeni Malatyaspor - Galatasaray maçı yorumları

Yeni Malatyaspor - Galatasaray maçı için yapılan en ilginç yorumları sizler için topladık.

18 Aralık 2017 - 09:57 - Güncelleme: 25 Aralık 2017 - 11:41

Yeni Malatyaspor - Galatasaray maçının ardından medya'da yapılan yorumlar ve tartışmalı pozisyonlarına yapılan analizleri derledik. 

Halil ÖZER | ''HAYAL DÜNYASINDA YAŞAYANLAR''

Artık “suyu ısındı” sözü biraz geride kaldı. Şu anda Tudor’un hali harap! Fokur fokur kaynama seviyesinde. Ama kendi kaşındı. Her kim Tudor’un bu takımda kalmasını istiyorsa kesinlikle Galatasaray’ın bu sene kötülüğünü istiyordur! 

Erol Bulut Malatya’ya geldiğinden beri takip ediyorum. Enteresan bir hoca. Takımını iyi organize ediyor. En önemlisi gelecek için ışık veriyor. Artık eskilerden bıktık Erol hocam, lütfen devam et.

Bülent YAVUZ | ''MALATYA'NIN PENALTISI VERİLMEDİ''

Hakem Ali Palabıyık, 90 dakika boyunca çok güzel işler yaptı ancak öyle bir karara imza attı ki, hani maç 2-2 bitse veya 3-2 Galatasaray kazansa tut tutabilirsen Malatya’yı ve özellikle de geçen hafta soyunma odası basan kulübün başkanını... Müsabakanın 90. dakikasında Adem Büyük, ceza alanına girdiğinde Denayer tarafından net bir şekilde çizginin içinde ayağına basılarak düşürülüyor.

Hakem pozisyona her mücadelede olduğu gibi çok yakındı. Faulü düdük çalarak işaret etti ancak ceza alanı içindeki pozisyonu, ceza alanı dışına taşıyarak çok önemli bir hataya imza attı. Malatya penaltı atacakken, serbest vuruş atmak zorunda kaldı. Ve o dakikadan itibaren de eski bir hakem olarak, eski bir MHK Başkanı olarak hakem adına dua etmeye başladım. Ve neticede Malatya kazandı, bu penaltı ve hakem hatası gündem dışı kaldı. Ancak MHK Başkanı Yusuf Namoğlu bu hatayı atlamaz.

Serhat ULUEREN / Vatan " MALATYA KORKMASA 5'LİK YAPARDI "

Malatya şiir gibi 2 attı, 2 kaçırdı ve haklı bir galibiyet aldı. Korkmasalar 5’lik yaparlardı Galatasaray’ı. Kupa dahil son 7 maçını kazanamamış Malatyaspor inanın iyi oynamadı ve sadece mücadele ettiler bu bile yetti onlara…

Erman TOROĞLU / A spor " NET PENALTI "

A Spor yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu Denayer'in Adem Büyük'e yaptığı faul ceza sahası içinde. pozisyon net penaltı.

Rıdvan DİLMEN / NTV Spor

Adem'in ayağına basıldığı pozisyon dışarda değil, içerideydi. Pozisyon penaltıydı. Hakemin tek hatası da buydu.

TUDOR GİDECEK - SADIK YILDIZLAŞTI

Galatasaray Teknik Direktörü İgor Tudor'un gönderileceği gazete manşetlerine yansırken, Yeni Malatyaspor defans oyuncusu Sadık Çiftpınar için maçın yıldızı yorumları yapıldı.  Galatasaray'ın alt yapısından yetişen Sadık için Yıldızlaştı yorumları yapıldı. 


 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x