Reklam
Reklam

Yeni Malatyaspor Fikret Orman'ı Destekliyor

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek Kulüpler Birliği başkanlığında destekleyeceği adayı açıkladı.

Yeni Malatyaspor Fikret Orman'ı Destekliyor
Editör: Malatyadan
30 Ocak 2018 - 17:42

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Dursun Özbek'ten boşalan Kulüpler Birliği başkanlığı için aday olacağını duyurdu.

Önce Osmanlıspor bir bildiri yayınlayarak Dursun Özbek’ten boşalacak olan Kulüpler Birliği Başkanlığı için Fikret Orman’ı destekleyeceğini açıkladı. Bu kulübün ardından Kayserispor ve Malatyaspor’da adaylarının Fikret Orman olduğunu bildirdiler.

YENİ MALATYASPOR'DAN DESTEKYeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek de “Adayımız Fikret Orman. Orman’ı destekliyoruz” dedi. Bu gelişmelerin ardından Fikret Orman şu sözlerle adaylığını duyurdu: “ Kendimi Türk futboluna adamış biriyim. Değerli başkanların düşünceleri beni çok memnun etti. Türk futboluna hizmet etmek en büyük arzum. Her zaman söylüyorum, sadece Beşiktaş’ın iyi olması yetmez. Tüm takımlarımızın daha iyi olması gerekiyor. Marka değerimiz açısından bu çok önemli. Birkaç kulüp başkanı ile daha konuşup Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığı için adaylığımı açıklayacağım.”

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, “İstanbul Kulüpleri yani Fenerbahçe ve Galatasaray daha önce başkanlık yaptı. Fikret Bey de arzuluyor. Biz de kendisinin başkan olmasına sıcak bakıyor, istiyoruz. Eğer Fikret Bey hayır derse Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’yı da destekleriz” dedi.