Villacı Hacı Başkan Son Hamlesi İle Şaşırttı

Villacı Hacı Başkan Son Hamlesi İle Şaşırttı

Yaptığı uygulamalar ve projelerle bir çok konuda eleştiriye uğrayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat kaynakları ucuz projelerle tüketmesi şaşırttı.

08 Şubat 2018 - 09:38 - Güncelleme: 16 Mart 2018 - 15:49

Villacı başkan muhtar evi yapımı için kredi yetkisi aldı.

Zenginler için yaptırdığı 110 Lüks villa için kaynak ve para bulmakta zorlanmayan Yeşilyurt Belediyesi Muhtar evi yapılması için iller Bankasından kredi çekmesi şaşkınlık yarattı.

Şubat Ayı Olağan Toplantısı 1.Oturumunda Komisyon raporları ve teklifleri görüşen Yeşilyurt Belediye Meclisi, İller Bankasında kullanılacak krediler ile Yeşilyurt’a kazandırılacak  ve aralarında muhtar evinin de bulunduğu bir çok resmi işlemler için Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a yetki verilmesini onaylarken, cadde ve sokakların isim değişiklikleri ele alındı.

BELEDİYE BAŞKANI HACI UĞUR POLAT’A KREDİ KULLANMA YETKİSİ VERİLDİ

Mali İşler Müdürlüğünün teklifi doğrultusunda; ‘Muhtelif Mahallelerde Perde Duvar Yapım İşi’, Doğal Ürünler Pazarı-İyilik Çarşısı Yapım İşi’, ‘Ambalaj Atıkları Ayrıştırma Tesisi Yapım İşi’, ‘Halı ve Tesis Bina Yapım İşi’, Koşu Mahallesi Muhtar Evi Yapım İşi’, ‘70 KW Güneş Enerji Santrali ve Sundurma Yapım İşi’ ve ‘Bitüm Alım İşi’ hizmetlerinin Yeşilyurt’a kazandırılması noktasında İller Bankasından kullanılacak krediler için Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a yetki verilmesi onaylandı. 

Malatya Büyükşehir Gazetesi

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakkı
    1 yıl önce
    Yazık bu memlekete. Değişim e bu kadar direnen başka bir il varmı bilmiyorum? Kongrede maalesef Körler sağırlar birbirini ağırlar. Ölene kadar adamlar koltuğu bırakmıyor. Demirel den ne farkı var bu insanların. Reisss bunların hepsini değiş gurban olam.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya 112'de Skandal Uygulamalar İddiası
Malatya 112'de Skandal Uygulamalar İddiası