Malatya
22 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  33.07
 • EURO
  36.07
 • ALTIN
  2558.4
 • BIST
  11156.2
 • BTC
  68456.69$

Sevda Noyan'ın Foyası Ortaya Çıktı

#SevdaNoyan #AraftaSorular #DolarEkonomi 

Koronavirüs salgını’nın son günlerde düşüş seyrine geçmesi herkes gibi beni de umutlandırıyor. Ama görülüyor ki halkımız bir rehavet içerisinde. Havaların ısınmasıyla kimse önlemleri ve korunmayı önemsemiyor gibi davranışlar sergiliyor. Uzmanlar 1. Dalga bitmeden 2. Dalga’dan söz etmeyi doğru bulmuyor.

Hükümet onca yatırımlarıyla övünürken deyim yerindeyse adeta denizden geçip derede boğulmuş vaziyette. Türkiye’de 5 Tane maskeyi dağıtamazken italya, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerine uçaklarla maske gönderilmesi yoğun bir şekilde eleştirilirken, Hükümet bu gündemi CHP’nin darbe söylemleriyle dağıtmayı başardı. Ortada fol yok yumurta yok. Gündem değişmek konusunda zaten iktidar’ın üzerine yok. Birde buna Sevda Noyan isimli bir şarlatan eklenince gündem bir anda unutuldu. Sevda Noyan’ın tehditvari konuşmaları karşısında RTÜK ve Cumhuriyet Savcılarının ne yapacağını bende en az sizler kadar merakla bekliyorum.

Gazeteci Fatih Altaylı’nın ise Sevda Noyan’ın geçmişine gittiği hayat hikayesini ortaya dökmesi başlığımızın oluşmasına sebep oldu. Hani bir söz vardır ya “Dinimi soran Müslüman olsa” din tüccarlığından ve iktidar yalakalığından başka bir şey yok. Kim bu kadını televizyona çıkardı ve bunları söyletti oda sorulması gereken ayrı bir soru.

Son olarak ekonomi Damat bey’in güllük gülistanlık tavırlarıyla gün geçtikçe kötüye doğru gidiyor. Dolar’ın 7 bandından aşağı inmesi yakın bir süreçte mümkün görülmediği gibi Altın ve Euro’nun yükselişi ise cabası. Bugün en değerli varlıklarımız Annelerimizin günü. Rahmetli Annem başta olmak üzere tüm ahirete göçen ve yaşayan annelerimizin gününü en derin saygı ve sevgilerimle kutluyorum.

Kanalımıza abone olarak, yorum yaparak ve beğenerek destek olabilirsiniz.

Hepinize en derin sevgi saygı ve muhabbetlerimle…

Hoş kalın, Hoşçakalın…
Son Eklenen Videolar