Reklam

Sokak Sokak Gezerek Başarıyı Yakalayacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Soner Gökçe, Sivil Toplum Kuruluşları ile ilgili ziyaretlerinin yanı sıra Hekimhan ilçesi'de de ziyaretlerde bulundu. Ülkenin ve Malatya'nın sıkıntılar içerisinde olduğuna dikkat çeken Gökçe, " Sokak sokak gezeceğiz, başarıya ulaşacağız" dedi.

Sokak Sokak Gezerek Başarıyı Yakalayacağız
Editör: Malatyadan
08 Ocak 2019 - 19:05
CHP Genel Başkan yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Parti İl Başkanı Enver Kiraz  ve beraberindeki heyetle birlikte Hekimhan ilçesi'ne giden ve esnaflarla bir araya geldikten sonra partililerle yapılan toplantıya katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Gökçe,  memleketi olan Hekimhan'nın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ifade etti.  Gökçe, " 31 Mart yerel seçimlerine giderken maalesef ülkemiz zor durumda, Malatya'mız zor durumda ve ciddi bir sıkıntı içerisindeyiz.  Demokrasinin, hakkın hukukun ihmal edildiği, insanların baskı altında yaşadığı bir sürecin içerisindeyiz. Bunun karşısında ciddi bir mücadele veren sadece Cumhuriyet Halk Partisi'dir. Herkesin ayağına gideceğiz ,sokak sokak gezeceğiz. Çok önemli projelerimizi sık sık sizlerle paylaşacağız. Birlikte bu başarıya ulaşacağız. " şeklinde konuştu.

BARO ZİYARETİCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, İl Başkanı Enver Kiraz ile CHP Malatya Büyükşehir belediye Başkan Adayı Avukat Soner Gökçe ve beraberindeki heyet Malatya Baro Başkanı Avukat Enver Han'ı da  ziyaret etti.

Baro Başkanı Han, " Sayın Ağbaba, 3 dönemdir Malatya'mızın sorunlarını Mecliste gündeme getiriyor kendisine teşekkür ediyorum. Sayın Soner Gökçe ise  Malatya baromuzun yetiştirmiş olduğu önemli bir isim. Malatya barosu bir okul, siyaseti bilen isimler bu işi yapıyor. CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat sayın Soner Gökçe'ye çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum." dedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gökçe ise " Şahsınız baromuzda şehrimizin gelişmesinde , toplumumuzun birlik ve bütünlüğümüzün sağlanmasında ortak akılın ileri bir seviyeye gelmesi noktasında özellikle hukukun, adaletin işleyişi bakımından şahsınızın büyük bir rolü var. Çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!