Reklam

Sixpad Kimler Tarafından Kullanılır?

Ufak titreşimler ile kasların uyarılmasını sağlayarak kullanım imkanı sağlayan sixpad bay ve bayanlar için kullanıma uygundur.

Sixpad Kimler Tarafından Kullanılır?
15 Kasım 2017 - 11:24
Bu sayede isteyen her kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bulunduğunuz her ortamda kullanım imkanı sağlaması özellikle zaman ayırmanıza gerek kalmadan evde, işte veya yolda kıyafetlerinizin altına yerleştireceğiniz aletler ile egzersizinizi aksatmadan yapmanıza imkan sağlamaktadır.Bay ve bayanlar için kullanıma uygun olması aynı anda bulunduğunuz ortamdaki kişilerle birlikte kullanma imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Göbek, bacak ve kol kaslarını çalıştırmak için geliştirilmiş olan aletler aynı anda kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar istedikleri her durumda daha sık olmasını istedikleri bölgede uygulama yaparak düzenli kullanım sonrasında istedikleri görüntüyü elde edebilirler. Daha detaylı kullanım için http://sixpadturkiye.com/ sitesine uğrayabilirsiniz.

Sixpad Nasıl Kullanılır?Rahat kullanım imkanı sağlaması sayesinde kullanıcılar istedikleri her durumda aleti kıyafetlerinin altında vücutlarına yapıştırarak kullanabilirler. Göbek, kol ve bacak kaslarını çalıştırılmak üzere geliştirilmiş olan cihaz egzersizlerinizi aksatmadan yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede dilediğiniz her durumda bulunduğunuz her ortamda ara vermeden egzersizlerinizi devam ettirebilirsiniz.Cihazı kıyafetlerinizin altından vücudunuza yerleştirmenizin ardından program ve hız seçeneğini belirleyerek çalışabilirsiniz. Kalem pil ile çalışan cihaz herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlamaktadır. Evde, işte, yolda veya bulunduğunuz her ortamda estetik yapısı sayesinde kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Program ve hız seviyesi ayarlanabilir olduğundan her kullanıcı kendine uygun şekilde tercih edebileceğim program ve hız ayarını değiştirerek ürünü kullanabilir.

Sixpad Set İçeriğiBir adet sixpad egzersiz cihazı  içerisinde üç parça ürün bulunmaktadır. 1 adet göbek için ve 2 adet kol ve bacak için uygun şekilde hazırlanmış olan alet seçeneği set olarak satışa sunulmaktadır. Bu sayede kullanıcılar istedikleri her durumda göbek ve bacak kaslarını çalıştıra bilecekleri gibi göbek ve kol kaslarını da çalışabilirler. Özellikle kullanıcılar aynı anda kol, bacak ve göbek kaslarını çalıştırmak istediklerinde iki set satın alarak kullanım imkanı elde edebilirler.

Sixpad Kullanım Avantajları


  • Kullanıcılar için sağlamış olduğu en önemli avantaj bulunduğunuz her ortamda ara vermeden egzersiz yapma imkanı elde edilmesidir.

  • Kalem pil ile kullanılması pillerin bitmesi durumunda yeniden kullanılması için pillerin değiştirilmesini sağlamaktadır.

  • Ufak titreşimler ile kasların uyarılmasını sağlayarak sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle herhangi bir yan etki olmadan kullanım imkanı sağlamaktadır.

  • Aynı anda kol, göbek ve bacak kaslarını çalıştırmanıza imkan sağlamaktadır.

  • Estetik yapısı bulunduğunuz her ortamda kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanım imkanı sağlamaktadır. 

 

Sixpad Nasıl Satın Alınır?

Egzersizlerini daha kolay şekilde yapmak istediğinizde tercih edeceğiniz sixpad seti internet üzerinden vereceğiniz sipariş ile satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden vereceğiniz siparişler sayesinde beklemek zorunda kalmadan kısa süre içerisinde ürüne sahip olabilirsiniz. Güvenli alışveriş seçeneğini herhangi bir sorun yaşamadan ihtiyaç duyduğunuz her durumda belirlenmiş indirimli fiyat seçeneği üzerinden ürüne sahip olmanızı sağlamaktadır.