• Reklam
Şık Tasarımlar İle Bebek Duvar Kağıdı Modelleri

Şık Tasarımlar İle Bebek Duvar Kağıdı Modelleri

Kafe, restoran gibi alanlarınızın dekorasyonları müşterilerin tercihlerinde çok ama çok önemlidir. İş kolunuza uygun olan dekorasyon ile büyük beğeni sağlayabilir insanların sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

30 Haziran 2017 - 11:40 - Güncelleme: 06 Temmuz 2017 - 00:38

Kafe, restoran gibi alanlarınızın dekorasyonları müşterilerin tercihlerinde çok ama çok önemlidir. İş kolunuza uygun olan dekorasyon ile büyük beğeni sağlayabilir insanların sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

Gittiğimiz mekanlarda en çok dikkatimizi çeken şey alanların duvarlarıdır. İlk dikkat ettiğimiz yerler olan duvarlardaki görüntü bizim mekan tercihimizi de etkilemektedir. Alanın kalitesini ve hizmetini de belirleyen dekorasyonlar için duvar kağıdı kullanımı son zamanlarda çok fazla artış göstermiştir.

Hanna Home zengin duvar kağıdı modelleri sunmaya devam etmektedir. İster işyerlerinizi, ister evlerinizi ister ofislerinizi binlerce duvar kağıdı modellerinden birini seçerek farklı ortamlara dönüştürebilirsiniz.

Son zamanlarda bir çok mekanda gördüğümüz taşdesenli duvar kağıdı modellerini de yine Hanna Home mağazalarından temin edebilirsiniz.

 Vaktimizin çoğu kapalı alanlarda geçmektedir. Bu alanlarda kullanılan malzemelerin kalitesi ile sağlığımız olumlu ya da olumsuz olarak etkilenebilmektedir. Yaşam alanlarımızda kullanılan kimyasallar nedeniyle nefes alıp verme ya da temas etme yoluyla sağlığımızı olumsuz olarak etkilemektedir. Özellikle astım hastaları, bebekler ve yaşlılar bu tür durumlarda daha olumsuz etkilenmektedirler. Yaşam alanlarımızda kullanılan ve kimyasal maddelerden üretilen boyalar da bir müddet sonra kötü koku yaymaya başladığından rahatsız edici bir durum ortaya çıkarmaktadır. Duvar kağıtlarının en büyük özelliği de sağlıklı oluşu ve ortama kötü koku yaymamasıdır. Çünkü duvar kağıdının hammaddesi ağaçtır. Bu şekilde yaşam alanının kalitesi de bozulmamış olmaktadır.

Hanna Home dünyada en çok tercih edilen kaliteli ve sağlıklı ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Sattığı ürünler sağlık ve kalite belgelerine sahip ürünlerdir.

Duvar kağıdı uygulaması yapmak da oldukça kolaydır. Yani duvarlarınızı boyatırken ortaya çıkan inşaat alanı görüntüsü duvar kağıtlarında oluşmamaktadır. Yapılan tek şey kesip yapıştırmaktır.

Özellikle yeni binalar zamanla yerleştiği için duvarlarda bir müddet sonra çatlamalar oluşur. Bir çoğumuz yaşam alanlarımızda bir müddet sonra ortaya çıkan çatlaklar nedeniyle tadilat yapmak zorunda kalmaktayız. Duvar kağıdı kullanılan alanlarda duvarlarda zamanla oluşan çatlaklar da duvar kağıdı altında kalacağı için görünmezler. Duvar kağıtlarının diğer bir avantajı da izolasyon görevi sağlamasıdır. Üretim özelliği itibari ile duvar kağıtları ses izolasyonu da sağlamaktadırlar.

Duvar kağıdı kullanılan alanlarda herhangi bir nedenden dolayı yırtılma, tahriş olma gibi durumlarda oluşan hasarların tamiri de kolaydır. Yedek olarak sakladığınız üründen kesip aynı alana yapıştırarak herhangi bir ek maliyet ve büyük zahmet gerektirmeden sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Duvar kağıtları silinebildiği için özellikle küçük çocukların yaşam alanlarında boyama ya da farklı nedenlerle oluşan kirliliği çok pratik olarak silerek temizleyebilirsiniz. Bu nedenle alanlarınızda kalıcı lekeler de oluşmayacaktır.

 

DUVAR KAĞIDI SEÇİMİNDE DİKKATLİ OLUNMALI

Duvar kağıdı kullanmaya karar verdiniz ancak nasıl seçeceğinizi, nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyorsanız bu yazıyı okumanızda fayda var.

Duvar kağıdınızın uzun ömürlü olmasını ve uzun yıllar kullanmak istiyorsanız öncelikle kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Ürünün kalitesini anlayabilmek için tırnağınızla duvar kağıdına baskı uyguladığınızda soyulma, çizilme gibi yıpranma durumları ortaya çıkıyorsa bu üründen uzak durmanız tavsiye edilmektedir.

Maalesef ki her sektörde olduğu gibi duvar kağıdı sektöründe de büyük hilelere başvurulmaktadır. Gazete kağıdı gibi üretilen duvar kağıtları kullanıcılara büyük problemler oluşturmaktadır. Bu nedenle Hanna Home ile size sunulan ve dünyanın tercihi olan markaları tercih ederek böyle bir sorunla karşılaşmaktan kurtulabilirsiniz.

Çocuk ve bebek odası duvar kağıdı tercihiniz için en zengin çeşitler de yine Hanna Home tarafından sunulmaktadır. Çocuklarınızın hayal ettiği şeyleri duvarlarına yansıtarak onların yaşam alanlarındaki mutluluklarını artırabilirsiniz. Onların yaşlarında kahramanları olan figürlerle kaplayacağınız duvarlar ile çocuğunuzun mutluluğuna mutluluk katmak isteyeceğinizi biliyoruz ve sizlere bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İstediğiniz her alana uygun duvar kağıdı modelleri Hanna Home ile sizlerin ayağınıza geliyor. İster taş desenli duvar kağıdı, ister bebek odası duvar kağıdı modelleri. Her zevke uygun duvar kağıtları ile siz de zevkinize uygun olan duvar kağıdınızı seçebilirsiniz.

Hanna Home dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek distribütörüdür. Dünyanın tercihi olan markaları başka yerde aramayın. İster facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden isterseniz www.hannahome.com.tr web sitesi üzerinden Hanna Home ürünlerini görebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı kaliteli hale getirmek ve mutlu ortamlar hazırlamak sizin elinizdedir.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday
Aziz Altunay Yeni Malatyaspor İçin En Güçlü Aday