• Reklam
Sadıkoğlu’ndan Protokol’a Saygısızlık!

Sadıkoğlu'ndan Protokol'a Saygısızlık!

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası'nın Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'nu kimse tanıyamıyor. Başkanlıktan sonraki süreçte 180 derece değişime uğrayan Sadıkoğlu'nun tavır ve hareketlerin de de bu değişim gözlendi.

24 Ocak 2019 - 03:01 - Güncelleme: 30 Ocak 2019 - 01:51

Geçtiğimiz günlerde Çeşitli temaslarda bulunmak üzere gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Malatya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek “Maden Sektörü Temsilcileri Toplantısına” katılmıştı. 

Düzenlene toplantıya Vali Aydın Baruş, Ak Parti Malatya Milletvekili ve MKYK üyesi Öznur Çalık, Bülent Tüfenkci, Hakan Kahtalı, Ahmet Çakır, belediye başkanları, İnönü ve Turgut Özal Üniversitesi rektörleri, Malatyalı iş insanı Ahmet Çalık, maden işletmeciliği yapan sektör temsilcileri ve akademisyenler katıldı.

O NASIL BİR OTURUŞ ŞEKLİDİR?

Buraya kadar her şey normal. Gel gelelim MTSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nun oturuş biçimine. Günlerdir sosyal medya’da yer alan bir kare de TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a saygısızca oturduğu yerden el uzatan gencin fotosu gündemdeyken Sadıkoğlu’nun bu kadar protokol içinde herkes mütevazi ve çekingen otururken "yedi köyün ağası" pozu vermesi dikkatimizden kaçmadı. Fotoğrafa ilk bakan ve kimseyi tanımayan birine sorsanız hangisi bakan diye, herhalde bu oturuş şekliyle Sadıkoğlu der. Bacaklarını iyice ayıran Sadıkoğlu’nun pozunun sosyal Medya’da yer alan pozdan farkını ayırt edebilen varsa bir adım öne çıksın. 

İŞTE SOSYAL MEDYA'DA OLAY OLAN O FOTO

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x