Reklam

Reşat Erdoğan Bir Yanlış Hamle Daha Yaptı!

Göreve Geldiği günden beri bir çok usulsüzlük ve yanlışlıklarla adı anılan ve sürekli eleştirilen, başarısız bir yönetim sergileyen Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'na görev süresinin dolmasına sayılı günler kala bir destek geldi.

Reşat Erdoğan Bir Yanlış Hamle Daha Yaptı!
Editör: Malatya Haber
20 Mayıs 2022 - 02:10
Siyasi amaçlarla yer yer Malatya'da boy gösteren ve adını Hayırsever iş adamı olarak lanse eden Malatyalı iş insanı Reşat Erdoğan, en başından beri her neyi amaçlıyorsa yanlışlar yaparak amacına bir türlü ulaşamamıştı. İş İnsanı Erdoğan bu yanlışlar halkasına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ziyaret eden Erdoğan öyle sözler kullandı ki bu sözleri okuyunca Malatya'dan ne kadar habersiz ve alakasız olduğunu bir kez daha belli etmiş oldu. 

BAŞARISIZ YÖNETİME SAHİP ÇIKTI!

Yaptığı usulsüz işlerden dolayı Malatya'nın Eski Valisi Aydın Baruş'un tepkisini alan ve bir nevi sataşma düellosu yaşayan MTSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu'na Malatya Kamuoyunda ve bürokrasiden herhangi bir destek gelmemişti. O süreçten bu yana sayılı günleri kalan Sadıkoğlu'na methiyeler düzen İş insanı Reşat Erdoğan yine Malatya Kamuoyunu şaşırtmadı. 

MTSO Ziyaretinde konuşan Erdoğan, “Sayın başkanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Oğuzhan Başkanımız ile biz baba dostuyuz, babalarımız da çok iyi bir dosttu. Oğuzhan Başkanımızı Malatya TSO olarak yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Yakından takip ettiğim çalışmalarını takdir ediyorum. Malatya 1. OSB Yönetimindeyken yaptığı çalışmaları da takip ediyordum. OSB’nin büyümesi ve değişimi için de çok ciddi çalışmalar yaptı ancak bazı haksızlığa uğradı, fakat yaptıklarıyla Oğuzhan Başkana değil de OSB’ye zarar vermiş oldular. Bu konudan dolayı Malatya adına çok üzgünüm. İnşallah zaman içerisinde yapılan haksızlıklar anlaşılır ve düzelir. Beni kabullerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.