Reklam

Paykasa Fiyatları

Son zamanların en çok tercih edilen sanal kartı olan paykasa ile birlikte güvenli alışverişler yapabileceğiniz gibi oyun sitelerinde de pek çok seçenekten faydalanabilirsiniz.

Paykasa Fiyatları
15 Haziran 2017 - 17:43
Son zamanların en çok tercih edilen sanal kartı olan paykasa ile birlikte güvenli alışverişler yapabileceğiniz gibi oyun sitelerinde de pek çok seçenekten faydalanabilirsiniz. Bu anlamda paykasa fiyatlarıincelendiğinde oldukça uygun fiyatlı ücret politikasının uygulandığını söyleyebiliriz. Yasal firmalar üzerinden kısa bir sürede satın alabileceğiniz bu kartlar farklı bakiyelerde sizlere sunulur. Euro kuru üzerinden işlem gördüğü için günlük kur değişimlerine göre fiyatlarda değişiklik yaşanabilir. %100 güvenilir ve sorunsuz bir şekilde internet ortamında birçok işlemi gerçekleştireceğiniz sanal kartlar arasında paykasa’yı tercih etmenizi öneriyoruz.

Günümüzde yapılan araştırmalara göre paykasa kartların internet ortamında sıklıkla kullanıldığı belirlenmiştir. Daha güvenilir bir şekilde alışveriş yapan tüketiciler ise herhangi bir dolandırıcılık olayıyla karşılaşmamıştır. Ön ödemeli kartlar arasında en güvenlisi olan paykasa ile talep ettiğiniz bakiyede sipariş verebilir ve ödeme yaptıktan sonra sahip olacağınız kart bilgileriyle anında işlemlerinize gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de de kullanılmaya başlanan bu kart için daha çok paykasa kart alişlemleri yapılmaktadır. Güvenilir firmalar arasında olan ve kurumsal anlamda 7/24 hizmet veren firmamızdan hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Güvenilir bir ortamda ön ödemeli kartlar arasından paykasa’yı seçtiğinizde birçok kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Bu anlamda kart kullanıcıları kişisel bilgilerini internette paylaşmadan güvenle alışveriş yapabilmektedir. Sadece paykasa kart üzerinde yer alan 16 haneli kod ile birlikte alışveriş sitelerinde çok hızlı bir şekilde işlem yapabilirken, kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yoktur. İşte bu yüzden son yüz yılın en pratik ve güvenli alışveriş kartı olarak, kredi kartları yerine kullanılmaya devam edilmektedir.

Tek kullanımlık kart olarak da adlandırılan bu sanal kartı https://www.paykasaburada.net/ üzerinden başarılı bir şekilde alabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Firmamız yüksek müşteri memnuniyeti sunarken aynı zamanda bütçenize uygun paykasa fiyatlarını sunmaya devam etmektedir. Günün her saati bağlanabileceğiniz canlı destek hattının yanı sıra paykasa bozdurma ve ucuz paykasa kart alım işlemlerinizi sitemize giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Yaşayabileceğiniz tüm teknik sorunlarda müşteri temsilcisine bağlanarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu yüzden sanal kart satın alacağınız firmaların yasal olup olmadığına dikkat etmenizi öneriyoruz.