Reklam

Öznur Çalık, Mehmet Polat'a Cevap Verdi

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Bu dava Pazara kadar değildir, bu dava ölene kadardır, bu dava mezara kadardır.” dedi.

Öznur Çalık, Mehmet Polat'a Cevap Verdi
Editör: Malatyadan
27 Ocak 2019 - 18:26
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, şahsına yapılan eleştirilere yanıt verdi. Özellikle Pütürge ilçesinde mevcut başkan Mehmet Polat'ın tekrar aday gösterilmemesinin ardından geçtiğimiz günlerde yaptığı eleştirilere yanıt gecikmedi. 

Çalık,  Pütürgelilerle bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Çalık, “Biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Dünyaya diklenmeden dik duran bir liderimiz var. Partimizin kuruluşundan itibaren Sayın Cumhurbaşkanımıza yol arkadaşlığı yapmak bizlere nasip oldu. Partimizin her kademesinde görev alan herkese, partimiz adına yerel yönetimlerde görev alan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Çalık şunları söyledi, “AK Parti bir davadır, AK Parti bir sevdadır. Yaptığı çalışmaları için Pütürge Belediye Başkanımız Mehmet Polat’a teşekkür ediyorum. Biz nasibe inanırız. 31 Mart yerel seçimleri için çok sayıda arkadaşımız aday adayı oldu. Bu dönem nasip Mikail Sülük arkadaşımızın. AK davanın AK sevdalıları, suyu sert, insanı mert olan Pütürge’de, Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında saf tutan Pütürge’de bu seçimde rekor kıracağız.  Pütürge oy rekoru kırsın, bize de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Pütürge’ye getirmek nasip olsun. Malatya’da bu seçimde bütün ilçeler rekor kırmak için yarışacak. Bütün ilçelerimiz bizim için aynı değerdedir, bütün ilçelerimiz kıymetlidir. Bütün ilçelerimiz AK davanın AK sevdalılarıdır.”

Çalık, aday adayı olan, ancak aday gösterilmediği halde partisi için mücadele eden, partisine destek vermeyi sürdürenlere özel teşekkür ettiğini belirterek, “AK Bir davadır. Bu davadan vazgeçmeden dimdik duran bütün kardeşlerimi canı gönülden tebrik ediyorum. Bu mevkiler, bu makamların hepsi gelip geçicidir. Yanımda İl başkanımız İhsan Koca var, bu partinin kurucularından, parti kurulurken il başkan yardımcısıydı, 5 yıl boyunca il başkanı oldu, sonra nasip oldu 2007’de birlikte milletvekili olduk, İhsan Koca sonra 2011’de milletvekilliği için aday adayı oldu listeye girmedi, ama davasından vazgeçmedi, ne zaman ihtiyaç olsa hemen partisinin yanında oldu ve 8 yıl sonra yeniden partimizin il başkanı, genel başkanımızın Malatya’daki temsilcisi oldu. Bu dava Pazara kadar değildir, bu dava ölene kadardır, bu dava mezara kadardır.” şeklinde konuştu.

Çalık, “Cumhur İttifakı ile birlikte Malatya’da, başta Pütürge olmak üzere tüm ilçelerimizde rekor kıracağız, zafere birlikte ulaşacağız.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Malatya Emniyeti Asayiş Denetimlerini Arttırdı
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!
Muhtar'ın AKP'li Vekil ve Başkanlara Tepkisi!