Reklam
Reklam

Mustafa Şahin, Şevket Keskin'i Yerden Yere Vurdu

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, MESOB Başkanı Şevket Keskin'e açtı ağzını yumdu gözünü...

Mustafa Şahin, Şevket Keskin'i Yerden Yere Vurdu
Editör: Malatyadan
17 Ocak 2018 - 09:48

Sessizce Kabuğuna çekilir bazen, kimi zamanda esnafı en iyi anlayan sıfatına bürünür. Yılların koltuk sevdalıların en başında gelir, bilmece gibi oldu ama neyse lafı fazla uzatmadan konuya girelim.

Sanırım kimden bahsettiğimizi az çok anladınız. Bizim meşhur “ Madalyon Şevket ” den bahsediyorum. Yani Malatya Esnaf Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Şevket Keskin’den. Okuyucularımız bizim başkan keskinle geçmişte “ ne kadar iyi ” geçindiğimizi çok iyi bilir. Hele bir de danışmanı var ki abooo… Memlekette gazeteci yok ondan başka. O kadar egolu bir arkadaşımız.

Lafın kısası özü Keskin geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında nasıl bir cesaret aldıysa bizim vekillere yüklenip  “Milletvekilleri cesaret edip Cumhurbaşkanına gidemiyorlar” dedi. İşte bu sözün ardından vekil altta kalır mı? Sen misin bunu diyen Keskin’e ağzının payını verdi. Vekil kim tabi ki en fazla nara atanı Mustafa Şahin.  

“ ONUN HADDİ DEĞİL ”Şahin, “Bu sözü ben zerre kadar kabul etmiyorum. Malatya'mız için utanç verici bir söz. Asla kabul etmiyoruz. Bir takım sivil toplum kuruluşlarının kendi aralarında olan bir takım sıkıntıları siyaset kurumunu aşağılayacak bir noktaya getirmelerini şiddetle lanetliyorum, kınıyorum.

Düzgün bir şey değil. Biz her seferinde yeri geldiğinde Cumhurbaşkanımızla konuşmuşuzdur. En son geçen hafta bölge milletvekilleri olarak bir araya geldik, konuştuk. Milletvekili sıfatı ile bizleri hakir görmeye kimsenin hakkı da yok haddi de yok. Milletvekillerini itibarsızlaştırmak kimsenin haddi değil" ifadelerini kullandı.