Milletvekili Cemal Akın’a “ Öğrenci Dostu “ plaketi

Milletvekili Cemal Akın’a “ Öğrenci Dostu “ plaketi

Yeşiltepe Eğitim Derneği( YEŞİLDER) tarafından, Ak Parti Malatya Milletvekili H.Cemal Akın’a öğrenci dostu plaketi verildi.

17 Kasım 2014 - 20:42

Yeşiltepe Eğitim Derneği (YEŞİLDER) tarafından, Ak Parti Malatya Milletvekili  H.Cemal Akın’a öğrenci dostu plaketi verildi.

YEŞİLDER Dernek binasında yapılan plaket törenine , yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Gökçek, Aytun Önal, Fatih Karakeçe, Abuzer Kayan, Mahmut Aslan, Ramazan Kılıç, Ahmet Saman, Mehmet Işık, Kenan Ersoy, Ali Hanbay ve Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz, Seyran Mahallesi Muhtarı Zihni Dönmez ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Plaket töreninde konuşan Milletvekili H.Cemal AKIN”  Sivil Toplum kuruluşların Malatya için proje üretmesi gerektiğini belirterek, “Bu noktada YEŞİLDER öğrenci dostu projesiyle üstüne düşen görevi yaptığını görüyoruz. Bizim de bunda katkımız olduysa, ne mutlu bizlere. Eğitim ve öğrenciler için yaptığınız çalışmalarda başarılar dilerim" dedi.

Yeşiltepe Eğitim Derneği Başkanı Mümtaz Toy ise “ Sayın Milletvekilimizin desteklerini her zaman gördük. Ne zaman dernek faaliyetleriyle ilgili bir sıkıntımız olduysa, Sayın Vekilimiz bizlere yardımcı oldu. Sayın Vekilimizin Yeşiltepe Eğitim Derneği'ne  yaptığı maddi ve manevi desteklerinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. “ dedi.

Yapılan konuşmaların arkasından, Milletvekili Cemal Akın’a, YEŞİLDER yönetim kurulu başkanı Mümtaz Toy tarafından” Öğrenci Dostu” plaketi takdim edildi.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x