• Reklam
Meşalecileri Cumhurbaşkanına Şikayet Edecek

Meşalecileri Cumhurbaşkanına Şikayet Edecek

MESOB Başkanı Şevket Keskin, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yakın Malatya'daki Meşale Derneği'nin FETÖ benzeri bir yapılanma içerisinde olduğunu söyledi.

18 Ocak 2018 - 15:15 - Güncelleme: 25 Ocak 2018 - 11:18

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, AKP'liler tarafından eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yakın olduğu belirtilen Malatya'daki Meşale Derneği'nin FETÖ benzeri bir yapılanma içerisinde olduğunu söyledi.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, FETÖ/PDY silahlı terör örgütü yapılanması ve yeni oluşumlar peşinde olduğunu öne sürdüğü “şelaleciler” diye tabir ettiği AKP'liler tarafından "Ahmet Davutoğlu'nun Malatya'daki yapılanması" olarak ifade edilen Meşale Derneğine ateş püskürdü ve “Bunların hangi belediyeye kümelendiğini, kimin belediyeye nasıl baskın yaptığını, ihalelere nasıl koştuklarını, FETÖ nasıl yaptıysa bugün adam alacaksın oraya gideceksin, sende böyle işe gireceksin dediklerini herkes biliyor. Ben Cumhurbaşkanına gideceğim bunları bir bir anlatacağım” dedi.

Kaynak: Oda TV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x