• Reklam
Melita Sıra Gecesi Ekibiyle Galibiyeti Kutladılar

Melita Sıra Gecesi Ekibiyle Galibiyeti Kutladılar

Evkur Yeni Malatyaspor As Başkanı Sait Aybak ve Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun, Kayserispor galibiyetini canlı yayında kutladı.

25 Aralık 2017 - 12:23 - Güncelleme: 03 Ocak 2018 - 11:10

Evkur Yeni Malatyaspor Kayserispor deplasmanında 1-0’ın son anlarını oynarken As Başkan Sait Aybak ve Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun canlı yayındaydı. Kanal 60’da Malatya ekibinin oluşturduğu “Melita Sıra Gecesi” programına konuk olan Evkur Yeni Malatyaspor As Başkanı Sait Aybak ve Yönetim Kurulu Üyesi Hadi Dursun programa başladığında Sarı – Kırmızılı takım soyunma odasına 1-0 galip girmişti. Canlı Yayının reklam arasında mobil’den yayıncı kuruluşun maç kanalına bağlanan Melita Sıra Gecesi ekibi son 5 dakikalık uzatma heyecanını yöneticilerle yaşadı. Nefeslerin tutulduğu son frikik pozisyonunun ardından derin bir ohh çeken Evkur Yeni Malatyaspor yöneticileri bu galibiyeti "Melita Sıra Gecesi" ekibinin hareketli türküleriyle kutladı.

TRANSFER İÇİN SER VAR SIR YOK

Canlı yayına taraftarların attığı transfer sorularına herhangi bir müjde vermeyen Evkur Yeni Malatyaspor yönetim kurulu üyesi Hadi Dursun “Teknik Direktörümüz Erol Bulut nezaretinde hali hazırda bir listenin hazırlandığı ve transfer komitemize iletildiğini söyleyebilirim. Herkes şunu bilsin ki Yeni Malatyaspor bu saatten sonra kötü transfer yapmayacak böyle bir lüksümüzde yok. Takımımız için en iyi mücadele edecek yıldız isimlerle anlaşmak istiyoruz. Tüm Çabamız bu yöndedir. Bu güzel galibiyeti sizin vesilenizle tüm taraftarlarımıza armağan ediyorum. Aynı zamanda göğüs sponsorumuz Battalbey ve İsim sponsorumuz Evkur firmalarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.  

SIRA GECESİ DÜZENLENECEK

Öte yandan 7 Ocak 2018 tarihinde Evkur Yeni Malatyaspor yönetimi olarak İstanbul Sultangazi ilçesinde Malatya ve Adıyamanlı iş adamlarının organizasyonunda etli çiğköfte eşliğinde bir sıra gecesi tertipleyeceklerini belirten Dursun "Melita Sıra Gecesi ekibimizin müzik ziyafeti eşliğinde Tüm Malatyalı ve Adıyamanlı dostları gecemize bekliyoruz” çağrısında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x