Reklam

Medya Rantcılarından Yeni Tezgah!

Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Aysun Bay Karabulut hakkında yine rant ve çıkar gruplarına prim vermediği için mal varlığı üzerinden bir linç kampanyası başlatıldı.

Medya Rantcılarından Yeni Tezgah!
Editör: Malatya Haber
23 Kasım 2021 - 21:13
Aylardır yazıp durdular, kimse yazdıklarına inanmayınca bu defa muhalif ulusal medyaya yaymakla çözüm arıyorlar. 

Turgut Özal Üniversitesi ve rektörüne açılan rant ve çıkar savaşında yeni iddialar ortaya atıldı. Kimlerin nasıl elde ettiği yada gerçekliği ne derece doğru olduğu bilinmeyen sadece iddialardan ibaret bir takım araç ve taşınmaz gayrimenkullerle zenginleştiğini iddia eden yine bizim meşhur malatyahaber sitesi ve çalışanları. 

MTÜ Rektörü ‘Hızlı Zenginleşmesiyle’ Dile DüştüYukarıdaki manşetle yeni karalama metoduna girdiler. Kendilerine kimse inanmadığı için Yeniçağ gazetesi üzerinden ve kaynak göstererek kullanıyorlar. Bu kadarda cesurlar (!) yani...

Temizlikçi dediler, memur dediler, öğretim görevlisi dediler. Dediler de dediler. Oysa kendi sitelerinde yazar olan Niyazi Doğan’ın ne şartlar altında üniversitede görev aldığını ne kimse sordu. Ne de sorgulama gereği duydu.

Soruyoruz işte; Niyazi Doğan hangi şartlarda ve hangi sıfatla üniversite de görev yapıyor? 
Önce dayak attıran azmettiren iddialarında bulundunuz yalan çıktı!
Sonra karı koca üniversitesinde akıl almaz işler dediniz kimse inanmadı!
Şimdi mal varlığıyla vurmaya çalışıyorsunuz. 

Bir kağıt üzerine yazılan bir takım plakalar ve ev isimleriyle kamuoyunu kandıracağınızı sanıyorsanız aldanırsınız. Tüm Malatya Kamuoyu öğrendi rant ve çıkar çatışması için günlerdir saldırdığınızı. 

Sıradaki gelsin bekliyoruz.  
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Aysun Bay Karabulut ile Özel Röportaj
Rektör Aysun Bay Karabulut ile Özel Röportaj
Malatyalı Bakan Gürdal Akşit Vefat Etti
Malatyalı Bakan Gürdal Akşit Vefat Etti