Malatyaspor’un efsane oyuncusu Malatya’ya geldi

Malatyaspor'un efsane oyuncusu Malatya'ya geldi

1461 Trabzonspor maçının son hazırlığını İnönü Stadyumunda taktik ağırlıklı idmanla tamamlayan Yeni (Çakma) Malatyaspor’da, futbolcular 3 puan sözü verdi. Taktik idmanın sürprizde bir konuğu vardı.

10 Ekim 2014 - 11:16

1461 Trabzonspor maçının hazırlıklarını İnönü Stadyumunda gerçekleştirdiği taktik idmanla noktalayan Yeni (Çakma) Malatyaspor’da, teknik ekip ve futbolcular 3 puan sözü verdi. İdman öncesi saha ortasında toplanan futbolcular ile bir süre toplantı gerçekleştiren sarı kırmızılılar, 2 saat 15 dakika süren idmanın startını verdi. Çift kale maçta futbolcular bir hayli hırslı ve moralli oldukları gözlendi. Çift kale maçta teknik direktör Mustafa Uğur, sık sık oyunu durdurarak oyuncularına ikazda bulundu. İdmana hafif sakatlığı bulunan Onur Acar katılmadı. İnönü Stadyumunda taktik ağırlıklı çift kale maç yapan sarı kırmızılıların idmanın Malatyaspor’un efsane futbolcusu Timuçin Beyazıt’ta izledi.

İdman öncesi idmanı ziyaret eden Malatyaspor’un efsane futbolcusu Timuçin Beyazıt, idman öncesi Teknik Direktör Mustafa Uğur ile bir süre sohbet etti. Ziyarette konuşan Timuçin Beyazıt, uzun zamandır gelmediği Malatya’ya geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

AYAĞIM UĞURLU GELİR

İnönü Stadyumunda eski anılarının gözünde tekrar canlandığını dile getiren Timuçin Beyazıt; “ Mustafa Hocamız beni birkaç ay önce davet ediyordu. Kısmet bugüne oldu. eski arkadaşlarımı görmekte nasip oldu. Malatya’nın benim kalbimdeki yeri çok çok farklı. Hem hocamıza hem de futbolcu kardeşlerime destek olmak için geldim. Nasip olursa maçı da izleyeceğim. İnşallah ayağım uğurlu gelir. Hafta sonu inşallah takımımız bıraktığı yerden galibiyetlerine devam eder. İnsanlara söyleyeceğim tek bir şey var. Malatya halkı takımına sahip çıksın ki, takım eski günlerine geri dönebilsin.” Diye konuştu.

FUTBOLUN İÇERİSİNDE VARDIR

Mustafa Uğur’un takımı hedefe ulaştıracağına inandığını dile getiren Beyazıt; “ Hocamız ilk haftalara iyi başladı. Ama 2 haftadır iyi sonuç alamadı. Ama bu tür sonuçlar tüm liglerde olur. Futbolun içerisinde vardır bunlar. Olayın bütününe bakmak gerek. Takım gerçekten iyi kurulmuş bir takım. Kalitesini bildiğim bir hoca ve futbolcular. Malatya’yı hak edecek noktaya getirecektir.” İfadesini kullandı.

HOŞ GELMİŞ SEFALAR GETİRMİŞ

Timuçin Beyazıt’ın ziyareti hakkında duyguları dile getiren Teknik direktör Mustafa Uğur; “ Timuçin her zaman bizim yanımızda olan bir insan. Kendisi bugün ziyarete geldi. Hafta sonu heyecanı yaşamak istedi. Kendisine her zaman söylüyorum biz ölene kadar dostuz. Hoş gelmiş sefalar getirmiş.” Dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İmkansızlıklarla Boğuşan Rektör Ne Yapsın?
İmkansızlıklarla Boğuşan Rektör Ne Yapsın?
Andımızı Okumak Kimin Zoruna Gidiyor?
Andımızı Okumak Kimin Zoruna Gidiyor?