Reklam

Malatyalı Şair Mustafa Ercan'dan İmza Günü!

Malatyalı Şair Mustafa Ercan İmza Günü Etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor.

Malatyalı Şair Mustafa Ercan'dan İmza Günü!
Editör: Malatya Haber
13 Haziran 2022 - 00:56
Malatyalı Şair Mustafa Ercan yeni şiir kitabı "Umudun Alıngan Şiirleri"nin imza günlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Uluslararası Malatya Kitap Fuarında şiir sevenler ve hemşerileriyle buluşan Ercan " Malatya Kitap Fuarına katılımın bir hayli arttığını ve bu teveccühten dolayı memnun olduğumu belirtmek isterim. Şair ve Yazarlar böyle organizasyonlardan memnun bir şekilde ayrılıyor. Emeği geçen başta Malatya Büyükşehir Belediyemiz, değerli başkan Selahattin Gürkan, Kültür A.Ş. Müdürümüz ve tüm ekibine ayrıca standımı bizzat ziyaret ederek bizi onurlandıran Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'ya, Malatya KHK Platformu üyeleri, EYT'liler, Malatya Platformu temsilcileri ve tüm okur yazar vatandaşlarımıza teşekkür ederim" dedi. 

İstanbul Malatyalılar Derneği'nde İmza Günü

Şair Mustafa Ercan Malatya Kitap Fuarı'nın ardından hız kesmeden imza günlerine devam ediyor. 1986 yılında İstanbul'da kurulan en eski Malatya Sivil Toplum Örgütü olma hüvetini taşıyan İstanbul Malatyalılar Derneği hemşehrisine sahip çıktı. Önceki gün merkezi Şirinevler'de bulunan İstanbul Malatyalılar Derneği'nde Kitap İmza Günü etkinliği düzenleyen Şair Mustafa Ercan " Değerli hemşehrilerimle metropol şehrimiz İstanbul'da bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Teveccühler bizi onurlandırmıştır. Bize bu imkanı sağlayan İstanbul Malatyalılar Derneği Başkanı Muzaffer Tunç, başkan vekili Cemal Uzun ve değerli yönetimine şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Mustafa Ercan Fan Sayfası Yayında

Şair Mustafa Ercan Şiirlerini ve etkinliklerini Sosyal Medya Sayfası olan İnstagram'da "Mustafa Ercan Şiirleri" başlığı altında topladı. Güncel bilgilerin verildiği sayfanın kitlesi kısa zamanda 44 bin'i buldu. Ayrıca kendi ismiyle oluşturduğu Youtube kanalında kendi sesiyle videolar paylaşmaktadır. Abone ve takipçi olarak destek verebilirsiniz.