Malatyalı İş Adamı Kanal 6 Tv ile Geliyor

Malatyalı İş Adamı Kanal 6 Tv ile Geliyor

Malatyalı iş adamı Seyit Doğan Kanal 6 Tv ile yayın hayatına girmeye hazırlanıyor.

12 Haziran 2017 - 01:25 - Güncelleme: 22 Haziran 2017 - 22:19

Yıllar önce Malatyalı İş Adamı ve Merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın Oğlu Ahmet Özal'ın başında olduğu Kanal 6 bilinmeyen sebeplerden dolayı yayın hayatına son vermişti. Malatyalı İş Adamı Seyit Doğan aynı isimdeki kanal ile yayın hayatına girmeyi hedefliyor. Yeni kanal için kolları sıvayan Doğan " Dünya'nın sesi ve gözü olacak kanalımızın öncelikle memleketimize ardından ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 

Malatya’nın yetiştirdiği başarılı iş adamlarından Şatıroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Doğan, ulusal kanal kurarak Medya hayatına adım attı.

İş Adamı Seyit Doğan yeni kurduğu KANAL 6 TV ile çok kısa zaman içerisinde yayın hayatına başlayacağını açıkladı.

Seyit Doğan KANAL 6 TV Türkiye’nin ve Türk Dünya’sının yeni en çok izlenen kanalı olacağını , Medya Grubu olarak hedeflerinin Bir yıl gibi kısa bir zaman içerisinde en çok izlenen ilk 5 kanal içerisinde yer almak olduğunu ve bu hedefe ulaşmak için her türlü araştırmalar çalışmalar yaptıklarını ve bu alanda bilgi ve birikimimiz ve kadromuzla yayın hayatına hazır olduğunu söyledi .

Şatıroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Doğan ; Ağırlıklı İnşaat, Turizm, GYO, Dış Ticaret gibi sektörlerde iştigal ettiklerini , şimdi medya sektörüne de girdiklerini ve çok kısa bir zamanda KANAL 6 TV’den sonra Medya’nın diğer yayın guruplarını da hayata geçireceğiz. KANAL 6 TV Ulusal bir kanal olarak Görsel Medya planlamamızın öncüsü olacaktır.

Malatya’lı Başarılı İş Adamı Seyit Doğan , Kendisinin Bir Malatya Milliyetçisi olduğunu söyleyerek , kurduğumuz KANAL 6 TV tüm Türkiye ve Dünya bizi izleyecek. Bende iyi bir Malatya’lı olarak KANAL 6 TV ve diğer Medya Organlarımızla kendi şehrimin tanıtımı için elimden geleni her türlü desteği vereceğime söz veriyorum dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x